به گزارش گروه سیاسی رکنا ،صبح پنجشنبه آغاز ساخت و تعمیر ٢٠هزار واحدمسکونی خسارت دیده از سیل در ٧ استان کشور به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر به صورت ویدئو کنفرانس با اعلام سردار غلامحسین غیب پرور رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور در سپاه نینوای گلستان انجام شد.
وی در حاشیه این مراسم کلنگ‌زنی با بیان اینکه بسیج و سپاه در کشور احداث ۲۰ هزار واحد مسکونی را پذیرفته است، افزود: ۲۵ استان کشور درگیر سیل شد و اوج آسیب‌ها در پنج استان کشور بود، طرح جهاد همبستگی را با کمک بنیاد مسکن اجرا می‌کنیم و در آن جدای از پولی که دولت می‌گذارد باقی پول را ما تقبل کنیم.
غیب‌پرور اظهار کرد: مرحله آغاز و تعمیر در بسیاری از نقاط آغاز شده و ما باید در فاز احداث برویم، در فاز احداث بخشی که مرتبط به ما است را تلاش می‌کنیم بین چهار تا ۶ ماه به پایان برسانیم.
وی ادامه داد: صد‌ها گروه جهادی متخصص به مناطق سیل زده گسیل شده و در ماه رمضان هم کار می‌کنند، اولویت ما گروه‌های تحت حمایت بهزیستی و کمیته امداد است، زیرا رنج آن‌ها مضاعف است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: باید با کمک مجموعه‌ها یک خانه‌ای را احداث کنیم تا مردم طعم خدمت را احساس کنند، زیرا حلاوت خدمت انقلاب ما را بیمه می‌کند.
غیب‌پرور تصریح کرد: در سیل اخیر باب خدمت را روی ما گشوده و همه دعا کنند تا کار بزرگی را که آغاز کردیم به پایان برسانیم.
وی ادامه داد: آمار واحد‌های تعمیراتی رو به افزایش است، زیرا با فروکش کردن سیلاب و گرمی هوا برخی از منازل ترک برداشته است.
رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور با بیان اینکه بعضی از صحنه‌ها در طی این مدت همان سلحشوری، ایثار و فداکاری رزمندگان در سال‌های دفاع مقدس را به یاد می‌آورد؛ افزود: نوجوانانی هستند که در گروه‌های چند نفره در ماه مبارک رمضان و با زبان روزه در حال خدمت رسانی هستند که ارزش این مجاهدت را فقط خدا میداند.
وی گفت: در زمانی که ددمنشی دشمن به نقطه اوج خود رسیده، نیرو‌های انقلابی کار خود را به خوبی انجام می‌دهند و انگار که دشمنی در کار نیست و این یک معجزه است.
سردار غیب پرور ادامه داد: به برکت وجود مقام معظم رهبری همه‌ ما ایستاده ایم و آمریکا قادر به جنگ نیست و این فقط یک جمله در بعد روانی صرف نیست بلکه یک واقعیت است.
سردار غلامحسین غیب پرور گفت: ایالات متحده یک پیریست که فقط هیمنه‌ ظاهری از آن مانده است که دچار پوکی استخوان شده است که به لطف خدای بزرگ این استخوان‌ها هر لحظه در حال شکسته شدن است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟