به گزارش رکنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، بهروز آقایی مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از آغاز عملیات ترخیص و حمل محموله شکر در راستای تأمین کالای اساسی مورد نیاز کشور از طریق بندر چابهار خبر داد
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: در راستای تأمین به موقع کالا‌های اساسی مورد نیاز کشور از طریق بندر چابهار، محموله شکر خام به وزن ۲۷ هزار و ۵۰۰ تن وارد بندر چابهار شد.
وی با بیان تکمیل فرآیند ترخیص این محموله افزود: با هماهنگی‌های انجام شده با دستگاه‌های ذیربط، بلافاصله و به صورت شبانه روزی عملیات بارگیری و حمل آن به مقصد شهر‌های مختلف کشور در حال انجام است.
آقایی در ادامه از ورود دو محموله دیگر شکر به وزن ۳۰ هزار تن تا پایان هفته جاری به بندر چابهار خبر داد و تصریح کرد: به محض ورود این نوع محموله‌ها به بندر عملیات تخلیه و حمل آن به بازار‌های مصرف کشور بلافاصله و در کمترین زمان آغاز می‌شود.
وی تصریح کرد: ورود انواع کالا و کشتی به بزرگترین بندر اقیانوسی کشور، تسهیل و تسریع عملیات تخلیه و بارگیری و ترخیص با بهره گیری از تجهیزات استراتژیک مدرن، اسکله‌ها و زیرساخت‌های نوین بندری و هم افزایی با دستگاه‌های مرتبط در کوتاه‌ترین زمان، فراهم شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟