به گزارش گروه اجتماعی رکنا ؛ یاسر جعفری معاون فنی و طرح‌های شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران از آغاز پروژه احداث فلکه دوم نیرو هوایی خبر داد.
معاون فنی و طرح‌های شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: پروژه فلکه دوم نیرو هوایی جزء یکی از پروژه‌های مهم سازمان زیباسازی شهرداری تهران در شرق پایتخت است.
وی افزود: احداث فلکه دوم نیرو هوایی جزء یکی از پروژه‌هایی است که با نگاه ساماندهی میادین تهران در سازمان زیباسازی طراحی شد و ظرف 2 روز آینده در مراسمی کلنگ‌زنی احداث آن انجام خواهد شد.
جعفری ادامه داد: در این پروژه چند موضوع مطرح است که سازمان زیباسازی شهرداری تهران به دنبال آن است
معاون فنی و طرح‌های شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: یکی از اهداف اجرای این پروژه، کیفیت‌بخشی به حضور مردم در این منطقه و از دیگر موارد، بحث ساماندهی جزیره میانی و آبنمای این فلکه در دستور کار است.
معاون فنی و طرح‌های شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران افزود: نورپردازی این فلکه از دیگر مواردی است که سازمان زیباسازی شهرداری تهران به آن اهمیت داده است.
وی تصریح کرد: در بحث ساماندهی و احداث فلکه دوم نیرو هوایی، سازمان زیباسازی شهرداری تهران به دنبال احیای زیست شبانه در شرق تهران است و هدف سازمان زیبا سازی شهردرای تهران ایجاد محیطی است که شهروندان بتوانند از ظرفیت آن برای زیست شبانه استفاده کنند.
جعفری تشریح کرد: از دیگر موضوعات مطرح شده در احداث این فلکه، ساماندهی جداره و کف آن است که سازمان زیبا سازی شهرداری تهران با انجام کلیه این اقدامات، به دنبال ایجاد تصویری جدید از این فلکه برای شهروندان شرق پایتخت است
معاون فنی و طرح‌های شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران در خصوص زمان اتمام این پروژه گفت: پیمانکار در محل پروژه مستقر شده و محیط کارگاهی نیز ایجاد شده است.
جعفری ادامه داد: سازمان زیباسازی به دنبال برنامه‌ریزی برای حضور یکی از مدیران شهری ظرف دو روز آینده برای انجام مراسم کلنگ زنی آن است تا پس از آن احداث این پروژه به طور رسمی آغاز شود، و پیش بینی ما این است که ظرف 10 ماه این پروژه تکمیل و به بهره‌برداری برسد.
وی در خصوص ایده احداث این فلکه گفت: طرح احداث فلکه دوم نیرو هوایی توسط سازمان زیباسازی ارائه شده و پیمانکار اجرای این پروژه نیز زیر نظر سازمان زیباسازی شهرداری تهران است.
معاون فنی و طرح‌های شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران در خصوص بودجه این طرح خاطرنشان کرد: در بحث پروژه‌های شهری هزینه اجرای طرح در انتهای پروژه محاسبه می‌شود ولی به صورت تقریبی برای احداث این پروژه مبلغی بالغ بر 6 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟