به گزارش گروه حوادث رکنا، سردار "حسین رحیمی"، صبح امروز در دیداری که با اعضای مجمع خیرین امنیت ساز داشت، با اشاره به اهمیت ایجاد امنیت در بخش های مختلف شهر تهران و همچنین در شهرهای دیگر، گفت: باور ما این است که هر لحظه که ما به مردم خدمت می کنیم، خواه این خدمت رسانی فکری باشد و خواه عملی، عبادت است.

این مقام ارشد انتظامی، با تاکید بر اینکه گره گشایی از مشکلات مردم و شهروندان نیز عبادت است، بیان داشت: دشمن، امنیت، وحدت و اقتصاد کشور را نشانه گرفته و اگر به این سه مقوله توجه نکنیم و برنامه ای برای پیشرفت آن ها نداشته باشیم، دچار چالش خواهیم شد.

وی با اشاره به اینکه دشمن برای خدشه دار کردن امنیت ما، توطئه های زیادی دارد و به قول معروف شمشیر را از رو بسته، افزود: تمام توطئه های دشمنان تاکنون نقش بر آب شده که این به مدد جانفشانی ها و تلاش شبانه روزی فرزندان این آب و خاک است.

رئیس پلیس پایتخت، با اشاره به حوادث اخیر در شهرستان های مختلف کشور و نیاز به امداد رسانی از سوی مردم و مسئولان، بیان داشت: باید با تمام وجود و عشق خدمتگزار مردم باشیم.

سردار رحیمی، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، اظهار داشت: رکن رکین برقراری نظم و امنیت در داخل کشور از نقطه صفر مرزی تا قلب شهرها، پلیس است و اگر این امنیت در داخل برقرار نباشد، در دنیا حرفی برای گفتن نداریم.

وی بر اهمیت وجود امنیت در داخل کشور تاکید کرد و بیان داشت: اگر امروز، جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف جهانی مقتدرانه حرفی برای گفتن دارد به مدد و یاری امنیت داخلی کشور است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اقدامات شایسته در برقراری نظم و امنیت شهروندان طی ایام نوروز 98 ، گفت: تلاش می کنیم امنیت به ایده آل ترین شکل و بهترین طریق ممکن در شهر تهران برقرار شود.

سردار رحیمی، امنیت را یک تولید اجتماعی دانست و افزود: پلیس مسئول ارتقاء و گسترش امنیت در جامعه است اما برای ایجاد این امنیت، همه ارگان ها و نهادهای جامعه مسئولیت دارند.

رئیس پلیس پایتخت در پایان، با تاکید بر اهمیت استفاده از تفکر و اندیشه نوین به ویژه اندیشه جوانان به عنوان پتانسیل اصلی ارتقاء امنیت، گفت: در این راستا می توان از همیاری و هم اندیشی مجمع خیرین امنیت ساز در کنار گروه مشاوران جوان فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، بهره جست تا امنیتی پایدار و با ثبات داشته باشیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟