سرهنگ "علیرضا قدمی"در تشریح این خبر، گفت: برای افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت تردد وسایل نقلیه در راه‌های استان به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، گفت: به همین منظور تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۲۱ فروردین ماه از محور‌های "کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه وبالعکس" به غیر از موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک ممنوع است.

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوعیت تردد انواع "تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس "، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۲ بعد از ظهرتا ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ ۲۳ فروردین ماه از "کرج" به سمت "مرزن آباد" ممنوع و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۵ بعد از ظهار تا ساعت ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

قدمی از ممنوعیت تردد کلیه تریلر‌ها از محور هراز خبر داد و خاطر نشان کرد: تردد کلیه کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز روز چهارشنبه ۲۱ فروردین ماه و همچنین از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه ۲۲ و ۲۳ فروردین ماه از این محور ممنوع است.

سرهنگ قدمی در خاتمه از رانندگان عزیزی که قصد تردد در محور‌های مواصلاتی استان مازندران را خواست ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟