به گزارش رکنا، سید ابراهیم امینی نایب رئیس شورای شهر تهران در یکصد و سی و سومین جلسه شورای شهر تهران که امروز (یکشنبه ۲۶ اسفند ماه) برگزار شد، بیان اینکه امروز آخرین جلسه شورای پنجم در سال ۹۷ است، اظهار کرد: امروز منتظریم هیئت تطبیق فرمانداری تهران نظر خود را در مورد لایحه بودجه ۹۸ اعلام کنند و طبق قولی که داده‌اند قرار است تا ظهر امروز ایرادات هیئت تطبیق اعلام شود.

نایب رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه هاشمی رئیس شورای شهر تهران امروز به دلیل فوت دایی خود نمی‌توانست در جلسه حاضر شود، ادامه داد: به نمایندگی از اعضا، از همه شهروندان تهرانی به دلیل حمایت و مشارکت خود با منتخبانشان در سال ۹۷ قدردانی می‌کنم و بابت قصوری که در ایفای وظایف نمایندگی رو به رو بودیم، پوزش می‌خواهم.

امینی با تأکید بر اینکه سال ۹۷ سال سختی برای مدیریت شهری تهران بود، تصریح کرد: بر خلاف میل اعضای شورا شاهد تغییرات مکرر در شهرداری تهران بودیم.

وی با بیان اینکه نجفی علی‌رغم مخالفت اعضا بر استعفای خود اصرار کرد و افشانی هم بر اساس مصوبه مجلس و قانون منع به کارگیری باز‌نشستگان کنار رفت، گفت: در نهایت حناچی در آبان ماه سال جاری انتخاب شد.

نایب رئیس شورای شهر تهران افزود: این تغییرات موجب تزلزل در مدیریت شهری شد و اگر چه خارج از اراده شورا بود، اما مسئولیت آن بر عهده شورا گذاشته شد.

امینی با بیان اینکه سال ۹۷ با چالش‌های مالی برای شهرداری همراه بود، گفت: اما مدیریت شهری توانست از بروز اخلال در ارائه خدمات جلوگیری کند.

وی با بیان اینکه در سال ۹۷ برنامه ۵ ساله سوم و بودجه ۹۸ را تصویب کردیم، گفت: انتظار داریم دولت و مجلس انتظارات به حق شهروندان تهرانی را برآورده کند.

نایب رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه از اصحاب رسانه برای اطلاع رسانی در حوزه شهری تشکر می‌کنم، گفت: در نهایت از زحمات مجموعه خادمان مردم در حوزه مدیریت شهری و دوستان نیروی انتظامی که نظم و امنیت را برقرار کردند، تشکر می‌کنم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟