به گزارش رکنا، سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: با توجه به افزایش تردد و حجم فزاینده سفر در تعطیلات نوروز سال ۱۳۹۸ و به منظور ارتقاء ضریب ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی از امروز شنبه ۲۵ اسفند ۹۷ تا تا پایان روز شنبه ۱۷ فروردین ۹۸ در جاده‌های منتهی به شمال اعمال می‌شود.

وی افزود: عبور و مرور انواع موتور سیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراه‌ها و بزرگراه‌ها، جاده‌های کرج – چالوس، هراز، سوادکوه و سایر محور‌هایی که ضرورت ایجاب نماید، ممنوع است.

سرهنگ قدمی با بیان اینکه در همه جاده‌های برون شهری که در این ایام ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می‌شود، گفت: عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکر‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی یا دارای مجوز از پلیس راهور ناجا از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه فقط در راه‌هایی اعمال می‌شود که مقررات یک طرفه شدن عبور و مرور در آن‌ها اجرا می‌شود و یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: آمد و شد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در روز ۱۳ فروردین ۹۸ در همه جاده‌های برون شهری ممنوع است.

سرهنگ قدمی با بیان اینکه رفت و آمد انواع تریلر، کامیون و کامیونت همچنان در جاده کرج – چالوس و برعکس ممنوع است، گفت: آمد و شد انواع وسایل نقلیه در جاده کرج – چالوس از ساعت ۱۲ روز‌های سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و یکشنبه ۲۸ و ۲۹ اسفند ۹۷ و ۸ و ۱۱ فروردین ۹۸ تا ساعت ۲ بامداد روز بعد، از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ همین روز‌ها تا ساعت ۲ بامداد روز بعد، از میدان امیرکبیر کرج به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه است.

وی افزود: آمد و شد انواع وسایل نقلیه در جاده کرج – چالوس از ساعت ۱۲ روز‌های یکشنبه، جمعه، پنجشنبه، جمعه و شنبه ۴، ۹، ۱۵، ۱۶ و ۱۷ فروردین ۹۸ تا ساعت ۲ بامداد روز بعد، از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ همین روز‌ها تا ساعت ۲ بامداد روز بعد، از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه رفت و آمد انواع تریلر در جاده هراز همچنان ممنوع است، گفت: آمد و شد انواع کامیون و کامیونت از ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه ۲۸ اسفند ماه تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۳ فروردین ۹۸، از ساعت ۶ روز یکشنبه تاریخ ۴ فروردین ۹۸ تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۵ فروردین ۹۸، از ساعت ۱۲ ظهر روز پنچشنبه ۸ فروردین ۹۸ تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۰ فروردین ۹۸ و از ساعت ۱۲ ظهر روز یکشنبه ۱۱ فروردین ۹۸ تا ساعت ۲۲ روز شنبه ۱۷ فروردین ۹۸ از رودهن به آمل و برعکس ممنوع است.

سرهنگ قدمی افزود: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز ۲۸ اسفند تا ساعت ۲ بامداد روز بعد، از آمل به رودهن ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ همین تاریخ تا ساعت ۲ بامداد روز بعد، از رودهن به آمل بصورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز‌های یکشنبه، جمعه، پنجشنبه و جمعه تاریخ‌های ۴، ۹، ۱۵ و ۱۶ فروردین ۹۸ تا ساعت ۲ بامداد روز بعد، از رودهن به سمت آب اسک ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انوع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ همین روز‌ها تا ساعت ۲ بامداد روز بعد، از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء) بصورت یک طرفه خواهد بود.

وی افزود: آمد و شد انواع تریلر‌ها از ساعت ۸ تا ساعت ۲۴ روز‌های ۲۸ و ۲۹ اسفند و ۸ فروردین ۹۸ از مسیر جنوب به شمال تهران، سوادکوه، قائمشهر ممنوع است.

سرهنگ قدمی گفت: رفت و آمد همه تریلر‌ها از ساعت ۸ تاساعت ۲۴ تاریخ‌های ۴، ۱۵ و ۱۶ فروردین ۹۸ از مسیر شمال به جنوب جاده قائمشهر، سوادکوه، تهران ممنوع است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟