سردار حسین اشتری فرمانده ناجا ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه برنامه‌ریزی‌های لازم برای چهارشنبه آخر سال صورت گرفته و هشدار‌های لازم برای این شب به مردم و جوانان داده شده است، اظهار داشت: نیروی انتظامی در کنار مردم بوده و اگر افرادی با انجام کار‌های غیرمتعارف مردم را نگران کنند برابر قانون و به خواست مردم با آن‌ها برخورد می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه گشت‌های پلیس در ایام تعطیلات نوروز در راه‌های اصلی به سامانه هوشمند مجهز‌ند، گفت: همکاران ما از دست‌افزار‌های هوشمند برای کار خود استفاده می‌کنند.

در تلاش هستیم به پلیس هوشمند دست یابیم

اشتری با بیان اینکه دوربین البسه به اندازه اعتبارات موجود خریداری شده که موجب دقت و سرعت پرسنل انتظامی بیشتر شود، ادامه داد: در تلاش هستیم در سال جدید از ابعاد مختلف به بحث پلیس هوشمند دست یابیم.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با بیان اینکه فرمانده انتطامی چهارمحال و بختیاری و همکارانش خدمات خوبی را به مردم ارائه داده‌اند، عنوان کرد: نیروی انتظامی تلاش می‌کند از نظر نیروی انسانی، تجهیزات، ساختار و امنیت به استان‌ها بویژه چهارمحال و بختیاری کمک کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟