به گزارش رکنا، محمد علیخانی رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران دربا اشاره به انتشار اسامی خبرنگارانی که در ابتدای سال جاری طرح ترافیک دریافت کردند، گفت: این کار باید به همراه انتشار نام رسانه‌هایی که خبرنگاران خود را معرفی کردند انجام می‌شد و خودداری از انتشار نام رسانه یک تخلف بوده که ما هم نسبت به آن تذکر داده‌ایم.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران تصریح کرد: وضعیت کنونی مانع از انتشار نام رسانه‌ها نمی‌شود و خبرنگاران به همراه رسانه‌ای که آن‌ها را معرفی کرده نامشان منتشر می‌شود.

وی افزود: طبق اقدامات انجام شده تا قبل از پایان سال ۹۷ اسامی رسانه‌ها هم منتشر خواهد شد.

علیخانی در خصوص طرح ترافیک سال ۹۸ اظهار کرد: دستورالعمل اجرایی طرح ترافیک ۹۸ به تصویب کمیسیون‌های حمل و نقل و فرهنگی رسیده است و به شهرداری هم ابلاغ شده است.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران تصریح کرد: شهرداری موظف شده با تشکیل کمیته‌ای که اعضای آن مشخص است طبق دستورالعمل اقدام و بررسی کند که چه کسانی خبرنگار هستند.

وی با بیان اینکه در این کمیته نمایندگانی از دو کمیسیون فرهنگی و حمل و نقل هم حضور دارند، خاطرنشان کرد: طرح ترافیک سال ۹۸ از ابتدای سال باید بر اساس مصوبات جدید باشد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟