به گزارش رکنا، بیانیه دانش آموزی کنگره ملی همفکری بسیج دانش آموزی به مناسبت ۲۲بهمن ماه منتشر شد.

بسم الله الرحمن الرحیم

بیست و دوم بهمن، روز تجدید عهد با انقلاب، امام (ره) و اسلام است.

"مقام معظم رهبری"

یوم الله ۲۲ بهمن ماه روزی است که خودباوری، ظلم ستیزی، مردم سالاری و عدالت خواهی ملت بزرگ ایران به رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، به بار نشست و فریاد بلند استقلال، آزادی و مردم سالاری دینی ملت ایران، در گوش جهانیان پیچید.

نسل جوان برنده‌ی اصلی این انقلاب و انقلاب مدیون واقعی این نسل بود که در آن زمان بخوبی امام (ره) را درک کردند و به صحنه آمدند. امام (ره) به پشتوانه همین نسل وارد عرصه شدند و به دشمنان اسلام و ایران سیلی محکمی زدند. در طی این چهل سال، فراز و نشیب‌ها داشتیم و دستاورد‌های زیادی به دست آوردیم؛ نقاط مثبت قابل توجهی که مورد نظر دوست و دشمن است شکل گرفت؛ اما خود نیز می‌دانیم که خالی از اشکال نیستیم و این پیامی است که باید در دهه چهارم انقلاب به خود و مسئولان برسانیم. پیامی که گوینده آن مردم و مخاطب آن مسئولین خواهند بود و در این میان نقشی برای دخالت سایر حکومت‌های خودکامه که سالیان سال ثابت کرده اند دشمن این سرزمین و مردمش هستند، باقی نیست.

بیست و دوم بهمن ماه، تجلی پیروزی حق بر باطل و غلبه خون بر شمشیر و یادآورِ ثمره مجاهدت‌ها و مبارزات طولانی یک ملت مسلمان و انقلابی است که برای استقرار احکام کامل‌ترین دین خدا، از جان و مال خویش گذشتند. این روزِ بزرگ، جشن ملتی با ایمان، مصمم و انتخابگر است که از پرچم سربلند انقلاب اسلامی در منزلگاه‌های دلهره آور تاریخ، همچون جانِ شیرین، حفاظت و حراست کرده و گرامی داشته اند.

کنگره ملی همفکری بسیج دانش آموزی نیز همچون ملت قدر شناس ایران، بار دیگر همگام با مردم همیشه در صحنه ضمن عرض تبریک ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمندانه‌ی انقلاب اسلامی، با اعلام حضور خود در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، از آحاد ملت بزرگوار ایران برای شرکت در این حماسه‌ی الهی و آرمانی که بدون شک دشمن شکن و نمایش وحدت و یگانگی ملت ایران است، دعوت به عمل می‌آورد.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

«کنگره ملی همفکری بسیج دانش آموزی»

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟