به گزارش رکنا، جهانبخش مرادی با بیان اینکه اگر مسکن مددجویان از نظر احداث و بهسازی مناسب باشد بسیاری از مشکلات آنان حل خواهد شد، گفت: یکی از اهداف اساسی و مهم کمیته امداد ارائه خدمات عمرانی، تامین، تعمیر مسکن و سر پناه مناسب برای مددجویان است.

وی به مددجویانی که در ۱۰ ماه نخست امسال صاحب خانه شدند اشاره کرد و افزود: ۱۸۶ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان تهران شامل ۱۷۴ مددجوی ساکن در شهر‌ها و ۱۲ خانوار روستایی صاحب خانه شدند.

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان تهران با اشاره به اعتبارات اختصاص یافته برای مسکن مددجویان، بیان کرد: در ۱۰ ماه نخست امسال ۱۱ میلیارد و ۵۳۸ میلیون تومان برای امور مسکن مددجویان شامل خرید، احداث، تعمیرات و بهسازی هزینه شده است.

مرادی ادامه داد: ادارات کمیته امداد بهارستان با تحویل ۲۵، ملارد با ۱۹ و شهریار با ۱۴ واحد مسکونی شهری بیش‌ترین خرید را در شهرستان‌ها به خود اختصاص داده‌اند.

وی افزود: در کلان شهر تهران نیز کمیته امداد ادارات ۱۶ با ۱۰ و مناطق ۱۱ و ۱۵ هرکدام با خرید هفت واحد مسکونی بیش‌ترین خرید را داشته‌اند.

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان تهران بیان کرد: علاوه بر واگذاری این واحد‌ها برای هزار و ۶۶۹ واحد مسکونی نیز تعمیرات جزئی و کلی انجام شده است که شهرستان بهارستان با تعمیر ۱۵۸ واحد، ملارد ۱۱۴ و دماوند با تعمیر ۱۰۰ واحد مسکونی بیش‌ترین تعمیرات را انجام داده است.

مرادی گفت: ادارات کمیته امداد مناطق ۱۵ و ۵ در کلان شهر تهران به ترتیب ۳۰ و ۲۴ واحد مسکونی مددجویان را تعمیر کرده‌اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟