به گزارش رکنا، سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه آمد وشد خودرو‌ها هم اکنون در جاده‌های هراز، سوادکوه، کیاسر و چالوس عادی و روان است، گفت: هم اکنون ارتفاعات جاده کرج – چالوس محدوده پل زنگوله تا دهانه شمالی بارش خفیف برف گزارش شده است.

وی با بیان اینکه سطح جاده در این مسیر لغزنده است، افزود: رانندگان توصیه کرد به علت لغزندگی جاده‌ها با سرعت مطمئن در این مسیر‌ها تردد و در صورت امکان از سفر‌های غیرضروری پرهیز کنند.

سرهنگ قدمی گفت: به دلیل افزایش ایمنی آمد وشد خودرو‌ها طبق معمول هر هفته چهارشنبه ها، پلیس راه مازندران ممنوعیت آمد وشد انواع کشنده‌های سنگین را در جاده هراز اعمال می‌کند.

وی گفت: آمد وشد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از ساعت ۸ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه ۲۰ و ۲۱ از جاده هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کرج – چالوس و برعکس کماکان ممنوع است.

وی افزود: آمد و شد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

سرهنگ قدمی گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟