سرپرست شبکه بهداشت و درمان دیر خبر داد

رکنا: سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: شرکت متانول کاوه دیر یک دستگاه سونوگرافی داپلر خریداری و به بیمارستان امام هادی(ع) شهرستان دیر اهدا کرد.

به گزارش رکنا، احمد آخوندی ظهر امروز اظهار داشت: صنایع پتروشیمی و شرکت های مستقر در منطقه از رهگذر عمل به مسؤولیت های اجتماعی و توجه به حوزه پیرامونی خود نقش مؤثری در توسعه بهداشت و درمان دارند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر افزود: شرکت متانول کاوه دیر یک دستگاه سونوگرافی داپلر خریداری و به بیمارستان امام هادی(ع) شهرستان دیر اهدا کرد.

وی بیان کرد: این دستگاه قابلیت همه نوع سونوگرافی را داراست که ظرف روزهای آینده در بیمارستان نصب و به مراجعین خدمات ارائه می دهد.

این مسؤول با اشاره به لزوم توجه بیشتر خیرین به حوزه سلامت عنوان کرد: اکنون 10 بیمار دیالیزی در شهرستان وجود دارد که بدلیل نبود دستگاه دیالیز با مشکلاتی مواجه هستند.

آخوندی افزود: تأمین دستگاه دیالیز و اکو قلب از اولویت های بیمارستان امام هادی(ع) است که انتظار داریم خیرین در این زمینه ورود کنند.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که خیرین درسطح کشور و استان قدم خیر برای بیماران این منطقه بردارند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها