کدخبر: 434760 ارسال پرینت 12

رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از انهدام باند کلاهبرداری یک میلیارد ریالی با فقره کلاهبرداری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش رکنا،«عبدالله رضوانی» گفت: در پی مراجعه متصدیان چندین فروشگاه عمده تجهیزات ساختمانی به مراجع قضائی و انتظامی، مبنی بر این‌که افرادی به بهانه ساخت پروژه‌های دولتی و خرید لوازم و تجهیزات ساختمانی به‌صورت عمده، با پرداخت چک‌های جعلی از آنان کلاهبرداری Fraud کرده‌اند، موضوع در دستور کار پلیس Police آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی، کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه متهمان را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر خاطرنشان کرد: با تشکیل تیم‌های عملیاتی، مأموران اعضای این باند را که به بهانه مشارکت در ساخت پروژه‌های دولتی و ... از مالباختگان کلاهبرداری کرده بودند، در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

رضوانی یادآور شد: متهمان تاکنون در مجموع به کلاهبرداری یک میلیارد ریالی از شهروندان با پرداخت چک‌های جعلی اقرار کردند و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر با بیان این‌که کلاهبرداران و افراد فرصت‌طلب معمولاً با ظاهری فریبنده، آراسته و با قدرت بیان فوق‌العاده طعمه‌های خود را انتخاب می‌کنند به مردم و متصدیان شرکت‌ها و موسسات تجاری و تولیدی هشدار داد که برای پیشگیری از سوءاستفاده افراد فرصت‌طلب و سودجو، از اعتماد به افراد ناشناس خودداری کنند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها