کدخبر: 434284 ارسال پرینت 12

رکنا: معاون قضایی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم گفت: با توجه به اختصاص پارکینگ‌های عمومی به زودی طرح توقیف و انتقال موتورسیکلت‌های پارک شده در محدوده خارج از پارکینگ‌های تعبیه شده با جدیدت اجرایی شده و اطراف حرم مطهر ساماندهی خواهد شد.

به گزارش رکنا، جلسه ساماندهی و بررسی وضعیت رفت و آمد و پارک موتور سیکلت‌ها در اطراف حرم مطهر حضرت معصومه (س)با حضور کلیه ارگان‌ها و نهاد‌ها و سازمان‌های مربوطه از جمله پلیس Police راهور، شهرداری، بنیاد تعاون ناجا، سازمان حمل و نقل و ترافیک، نیروی انتظامی و ... در محل محل دادسرای قم برگزار شد.

علی اصغر سلطانی معاون دادستان قم در این جلسه ضمن اعلام نارضایتی از وضعیت موجود بیان کرد: با توجه به اختصاص پارکینگ‌های عمومی به زودی طرح توقیف و انتقال موتورسیکلت‌های پارک شده در محدوده خارج از پارکینگ‌های تعبیه شده با جدیدت اجرایی می‌شود و دستورات قضایی لازم در این خصوص صادر گردیده است.

این مقام قضایی گفت: از آنجایی که شهر مقدس قم میزبان زائران و مشتاقان کریمه اهل بیت (ع) بوده این طرح در راستای تامین امنیت پایدار، تسهیل در عبور و مرور اضطراری و امداد رسانی، زیبایی و نظم شهری و ... جهت رفاه حال شهروندان اجرایی می‌گردد.

گفتنی است در این جلسه که مصوب شد که اقدامات لازم جهت اجرایی شدن این طرح از سوی هرکدام از سازمان‌ها به سرعت انجام شود.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها