به گزارش رکنا، سردار حسین اشتری در حاشیه مراسم بزرگداشت شهید «سید نورخدا موسوی» در این باره ‌اظهار داشت: امروز توفیق داشتیم که در مراسم شهید نور خدا موسوی حضور پیدا کنیم. شهید نور خدا موسوی بعد از 10 سال تحمل رنج و بیماری به لقاء الله پیوست و روحش پرواز کرد و به یاران شهیدش پیوست.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به حضور نیروی انتظامی در همه عرصه‌ها‌ برای خدمت به مردم عنوان کرد: نیروی انتظامی در همه عرصه‌ها حضور دارد و برای امنیت، آرامش و آسایش مردم در حال خدمت است.

وی بیان کرد: بالاترین نعمتی که مردم عزیز ما دارند، نعمت امنیت است که ما این امنیت را مدیون خون تمامی شهدای انقلاب اسلامی، شهدای دفاع مقدس، شهدای عرصه نظم و امنیت و شهدای مدافع حرم می‌دانیم و ان‌شاالله ما نیز بتوانیم راه این شهیدان عزیز را با پیروی از ولایت ادامه دهیم.

سید نورخدا موسوی در 17 اسفندماه سال 87 در منطقه لار استان سیستان و بلوچستان، مورد اصابت گلوله گروهک تروریستی عبدالمالک ریگی قرار گرفت و از ناحیه سر مجروح شد و به کما رفت؛ جانباز 100 درصد لرستانی که به شهید زنده کشور مشهور بود 10 سال در کما به‌سر می‌برد تا اینکه شامگاه سه شنبه 15 آبان، در شب رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) آسمانی شد و امروز باحضور هزاران نفری مردم در شهر خرم آباد تشییع و به خاک سپرده شد.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 

آیا این خبر مفید بود؟