کدخبر: 433790 ارسال پرینت 1

رکنا: رئیس پلیس راه مازندران از ممنوعیت رفت و آمد همه کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح امروز در جاده هراز خبر داد.

سرهنگ قدمی رئیس پلیس Police راه مازندران گفت:براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های تردد شمار و گشت‌های راهداری، در حال حاضر ترافیک هم اکنون در جاده‌های هراز، سوادکوه، چالوس، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.

وی گفت: رفت و آمد همه کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت۸ صبح تا ۲۴ امروزدر جاده هراز و جاده کرج- چالوس ممنوع شد.

سرهنگ قدمی از محدودیت ترافیکی در جاده سوادکوه خبر داد و افزود: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه آمد وشد همه تریلر‌ها به استثنای تریلی‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روز جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: رفت و آمد موتور سیکلت تا ساعت ۶ صبح روز یکشنبه ۲۰ آبان ماه از جاده‌های کرج- چالوس، هراز، سوادکوه و بالعکس ممنوع شد.

وی گفت: با توجه به پیش بینی‌های هواشناسی Meteorology و استقرار سامانه بارشی و سرد در استان و بارش برف و مه گرفتگی در مناطق کوهستانی، رانندگان ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی با تجهیزات لازم در جاده‌ها تردد کنند.

متانی رئیس هلال احمر سوادکوه وسوادکوه شمالی نیز از عملیات امداد رسانی امدادگران در بارش برف در گردنه گدوک خبر داد و افزود: در ۲۴ ساعت گذشته به علت بارش نیمه سنگین برف در این منطقه تیم امداد جاده‌ای گدوک زنجیر چرخ ۱۲ خودرو را بستند و به ۱۱ نفر که از سه خانواده بودند اسکان داده شد.

رئیس هلال احمر سوادکوه گفت: در این عملیات ۱۱ کنسرو ۱۰ قرص نان یک باکس آب معدنی بین در ماندگان برف توزیع شد.

وی افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها