سرهنگ قدمی رئیس پلیس Police راه مازندران با بیان اینکه هم اکنون جاده کرج – چالوس در حوزه استحفاظی مازندران هیچ گونه بارش برف، باران و لغزندگی گزارش نشده است، گفت: رفت و آمد خودرو‌ها در این جاده هم اکنون عادی و روان است.

وی افزود: آمد و شد خودرو‌ها در حوزه استان البرز از جاده کرج – چالوس از دهانه شمالی تونل کندوان به سمت تهران به دلیل بارش باران و برف و لغزنده بودن این مسیر بدون زنجیر چرخ ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: با توجه به پیش بینی‌های هواشناسی Meteorology و استقرار سامانه بارشی و سرد در استان و بارش برف و مه گرفتگی در مناطق کوهستانی، رانندگان ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی با تجهیزات لازم در جاده‌ها تردد کنند.

سرهنگ قدمی افزود: براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های تردد شمار و گشت‌های راهداری، در حال حاضر ترافیک در جاده هراز از سمت تهران به شمال در محدوده پلور تا گزنگ سنگین و طول مسیر از جنوب به شمال پرحجم گزارش شده است.

وی با بیان اینکه ارتفاعات امامزاده هاشم در جاده هراز شاهد بارش خفیف برف هستیم، افزود: آمد و شد خودرو‌ها در جاده کندوان از سمت کرج به چالوس عادی و روان است.

وی گفت: ترافیک هم اکنون در جاده سوادکوه از جنوب به شمال پرحجم و محدوده تونل شیرگاه به سمت قائمشهر نیمه سنگین است.

سرهنگ قدمی گفت: آمد و شد خودرو‌ها در جاده کیاسر و محدوده درون شهری استان عادی و روان است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: از لحاظ شرایط آب و هوایی، شاهد بارش باران در شهر‌های رامسر، نور و نوشهر هستیم و دیگر نقاط استان سطح جاده خشک است.

وی گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند. خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 

آیا این خبر مفید بود؟