کدخبر: 433335 ارسال پرینت 15

رکنا: سخنگوی جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده امام رضا (ع) گفت: ۲۵ هزار زائر حضرت امام رضا (ع) از ۱۱ استان کشور به صورت پیاده دوشنبه شب وارد مشهد شده و به زیارت بارگاه منور رضوی شتافتند.

حسین رضایی سخنگوی جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده امام رضا (ع) گفت : امکان اسکان برای ۱۱۰ هزار زائر پیاده در حسینیه ها، مساجد، مدارس، سالن‌های ورزشی و منازل شخصی مشهد فراهم شده و زائران ضمن پذیرایی در این مکان‌ها استراحت خواهند کرد.
وی اظهار داشت: تا صبح امروز ۲۵ هزار و ۵۰۰ زائر پیاده در قالب ۳۰۰ کاروان در جاده‌های خراسان رضوی در حرکت بودند که این تعداد امشب به ۳۶ هزار نفر رسیده و ۲۵ هزار نفر آنان وارد مشهد شده اند.
وی گفت: ۴۰۰ زن نیز در قالب کاروان زیارتی از فریمان به سوی مشهد حرکت کرده اند که فردا به زیارت بارگاه منور رضوی مشرف خواهند شد.
رضایی افزود: ۳۰۹ ایستگاه پذیرایی برای زائران پیاده امام رضا (ع) در جاده‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی و خراسان شمالی مستقر شده که از این تعداد ۱۹۳ ایستگاه در جاده‌های خراسان رضوی است.
وی اظهار داشت: تمام کاروان‌های پیاده زائرین طی ۲ روز آینده به مشهد خواهند رسید. خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها