خبر ویژه :

رک پلاس گوناگون کدخبر: 433335 ارسال پرینت 10

رکنا: سخنگوی جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده امام رضا (ع) گفت: ۲۵ هزار زائر حضرت امام رضا (ع) از ۱۱ استان کشور به صورت پیاده دوشنبه شب وارد مشهد شده و به زیارت بارگاه منور رضوی شتافتند.

حسین رضایی سخنگوی جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده امام رضا (ع) گفت : امکان اسکان برای ۱۱۰ هزار زائر پیاده در حسینیه ها، مساجد، مدارس، سالن‌های ورزشی و منازل شخصی مشهد فراهم شده و زائران ضمن پذیرایی در این مکان‌ها استراحت خواهند کرد.
وی اظهار داشت: تا صبح امروز ۲۵ هزار و ۵۰۰ زائر پیاده در قالب ۳۰۰ کاروان در جاده‌های خراسان رضوی در حرکت بودند که این تعداد امشب به ۳۶ هزار نفر رسیده و ۲۵ هزار نفر آنان وارد مشهد شده اند.
وی گفت: ۴۰۰ زن نیز در قالب کاروان زیارتی از فریمان به سوی مشهد حرکت کرده اند که فردا به زیارت بارگاه منور رضوی مشرف خواهند شد.
رضایی افزود: ۳۰۹ ایستگاه پذیرایی برای زائران پیاده امام رضا (ع) در جاده‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی و خراسان شمالی مستقر شده که از این تعداد ۱۹۳ ایستگاه در جاده‌های خراسان رضوی است.
وی اظهار داشت: تمام کاروان‌های پیاده زائرین طی ۲ روز آینده به مشهد خواهند رسید. خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند