خبر ویژه :

رئیس پلیس پایتخت:

اجتماعی کدخبر: 415730 ارسال پرینت 3

رکنا: رئیس پلیس پایتخت، جایگاه و ارزش کار کارکنان پلیس امنیت اخلاقی را در راستای ترویج فرهنگ اسلامی و امر به معروف و نهی از منکر، والا دانست و گفت: باید در این مسیر با تمام قدرت و توان ایستاد و از تبلیغات منفی دشمن نترسید.

سردار حسین رحیمی رئیس پلیس Police پایتخت در مراسم اختتامیه کارگاه آموزشی ویژه کارکنان پلیس امنیت اخلاقی، ضمن تاکید بر حساسیت این حوزه در جامعه، گفت: شما کارکنان پلیس امنیت اخلاقی که حیا و عفاف را در جامعه ترویج می کنید، باید جایگاه خود را والا دانسته و از حساسیت آن آگاه باشید.

این مقام ارشد انتظامی، با اشاره به اهمیت آموزش در این حوزه، افزود: پلیس در زمینه ترویج امر مهم حجاب و عفاف نسبت به گذشته عملکرد بهتری و بیشتری را داشته است و اگر اقدامات ناجا نبود، بخش مهمی از حجاب و عفاف جامعه لطمه می خورد.

وی با اشاره به تلاش دشمنان در بخش های اقتصادی و به ویژه اجتماعی و فرهنگی، عنوان داشت: دشمن که در جنگ سخت راه به جایی نبرد، تلاش دارد با راه اندازی جنگ نرم به خصوص در زمینه عفاف و حجاب، به جامعه اسلامی ما ضربه وارد کند.

رئیس پلیس پایتخت، جایگاه و ارزش کار کارکنان پلیس امنیت اخلاقی را در راستای ترویج فرهنگ اسلامی و امر به معروف و نهی از منکر، والا دانست و گفت: باید در این مسیر با تمام قدرت و توان ایستاد و از تبلیغات منفی دشمن نترسید.

سردار رحیمی با تاکید بر این مطلب که پلیس برای قداست و جایگاه والای زن در جامعه تلاش می کند، اظهار داشت: باور ما بر این است که ترویج دهندگان ناهنجاری ها، دقیقا مخالف آزادی Freedom زنان در جامعه هستند و زن را به مثابه یک عروسک خیمه شب بازی برای سوءاستفاده های خود می دانند.

این مقام انتظامی، با اشاره به فرمایش رهبرکبیر انقلاب اسلامی، تصریح کرد: مرد از دامن زن به معراج می رود و این مسأله نشانگر این است که زنان جامعه اسلامی از جایگاه ویژه و ارزشمندی برخوردارند.

وی با تاکید بر این که جامعه ای معتبر به حساب می آید که در آن حیا و عفت عمومی و خصوصی رعایت شود، گفت: اگر قرار باشد نظام اسلامی مستحکم بماند باید پای آرمان های امام راحل(ره) و شهدای اسلام بمانیم و از حجاب و عفاف زنان دفاع کنیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ، اظهار داشت: دشمن با تمام توان در جبهه های فرهنگی و اجتماعی در حال فعالیت است و ما باید عاقلانه و با برنامه جلوی دشمن ایستادگی کنیم.

سردار رحیمی، حوزه امنیت اخلاقی خصوصا، حجاب را امری حساس و مهم برشمرد و افزود: پلیس امنیت اخلاقی فرایند جدید را در این زمینه به کار بسته است که شامل آموزش‌های اجتماعی، روانشناختی و اخلاقی است.

رئیس پلیس پایتخت در بخش دیگری از سخنان خود، نگاه پلیس را به جامعه مسئولانه دانست و خاطرنشان کرد: ما برای هدفی والا به میدان آمده ایم و در این راه نهایت صبر را در برابر ناملایمات خواهیم داشت و پای هدف خود می‌ایستیم.

وی با اشاره به سخنان فرمانده ناجا در خصوص به کارگیری آموزش‌های مفید و سازنده در ماموریت‌ها خصوصا ماموریت‌های امنیت اخلاقی، بیان داشت: دشمن رکن اصلی جامعه یعنی خانواده را نشانه گرفته است و سعی می کند با ترویج بی بندوباری و بی حجابی به جامعه اسلامی ضربه بزند، که امیدوارم شما همکارانم با درایت و هوشمندی این توطئه دشمن را نیز خنثی کرده و او را وادار به عقب نشینی کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

سمیه یک میلیون گرفت تا تسلیم پیرمرد 83 ساله شود!

جراح منحرف بیمارستان با زنان چه می کرد؟

سرایدار افغان زن همسایه را در غرب تهران کشت و در باغچه مجتمع دفن کرد+عکس

همخوابی خشن پسرجوان مو فرفری با 33 دختر کم سن + عکس

اعدام برای 9 مرد شیطان صفت در شیراز / در باغ وحشت چه گذشت !؟

زن 24 ساله قصاب از عشق بازی با جوان همسایه گفت + عکس و جزئیات اعتراف

شهره و مینا با همه پسران محل بودند! / اعتراف تلخ

وقتی مرا دراختیار یک مرد گذاشتند، مانندخرگوش هراسان، خشکم زده بود+عکس

این 8 نفر بازار سکه ، ارز و خودرو را به هم ریختند و فرار کردند !

بلای شوم بر سردختر کرجی جلوی چشمان دوستش!

مرگ تلخ مرد تهرانی با اشتباه پزشک ارشد بیمارستان + عکس

جزئیات رفتار شنیع 5 عضو شواری شهر بابل با زن متاهل در برابر 6 دوربین حرفه ای

تجاوز به دانش آموز 10 ساله توسط همکلاسی افغانی اش !

همخوابی بیشرمانه نامادری با پسر 14 ساله شوهرش + عکس

دختر 20 ساله، دوست 16 ساله اش را در خانه فساد به مردان شیطان صفت سپرد ! + عکساخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند