رییس کل دادگستری تهران:

کدخبر: 405642 5

رکنا: رییس کل دادگستری تهران گفت: بدون تردید با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی کشور در عرصه‌های مختلف و حمایت همه جانبه از کالای ایرانی، می‌توان به راحتی آثار تخریبی تحریم‌ها را به حداقل ممکن رسانده و یا حتی خنثی کرد.

به گزارش رکنا، به نقل از روابط عمومی و ارتباطات، سومین نشست استانی ستاد مقاومتی در سالجاری با حضور اعضاء و به ریاست غلامحسین اسماعیلی برگزار شد.

در ابتدای این نشست، رئیس کل دادگستری استان تهران با اشاره اجمالی به نتایج حاصله از بازدید اخیر خود و هیئت همراه از شهرک صنعتی عباس آباد، طی سخنانی اظهار داشت: بدون تردید با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی کشور در عرصه‌های مختلف و حمایت همه جانبه از کالای ایرانی، می‌توان به راحتی آثار تخریبی تحریم‌ها را به حداقل ممکن رسانده و یا حتی خنثی کرد.

وی ادامه داد: در نشستی صمیمانه با مدیران واحد‌های صنعتی در شهرک یاد شده، آن‌ها بر ضرورت ادامه فعالیت تاکید داشتند لیکن مشکلاتی را نیز مطرح کرده که در جای خود قابل تامل بود که مقرر شد در حد مقدورات قانونی و با جدیت کامل، در جهت رفع مشکلات مطروحه تلاش گردد و بحمداله این امر آغاز شده و با معرفی نماینده حقوقی از سوی مدیران مراتب با سرعت بیشتری ادامه خواهد داشت.

اسماعیلی افزود: یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که در این نشست مطرح شد، عدم حمایت لازم و بعضاً اشکال تراشی‌های بی مورد از ناحیه مسئولان ذیربط بود که در این خصوص نیز مقرر شد تا با استفاده از ظرفیت بالای شورای قضائی استان و سایر اختیارات قانونی در راستای رفع پاره‌ای از این مشکلات اقدامات مقتضی معمول گردد و به همین جهت، بازدید از واحد‌های صنعتی به طور منظم و زمان بندی شده ادامه خواهد یافت.

قابل ذکر است که در این جلسه، آخرین وضعیت پرونده‌های مهم اقتصادی متشکله پیرامون سکه، ارز، خودرو و تلفن همراه و... مورد بررسی قرار گرفت و سپس تصمیماتی نیز اتخاذ گردید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها