کدخبر: 405154 1

رکنا: عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران از راه‌اندازی مسیر گردشگری مشروطه در منطقه ۱۲ خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی رکنا، حجت نظری، عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر، شب گذشته (دوشنبه) در شهرگردی شبانه منطقه ۱۲ با اشاره به احداث مسیر گردشگری مشروطه در منطقه ۱۲، گفت‌: با توجه به ظرفیت‌های گردشگری منطقه ۱۲ در نظر داریم بخش گردشگری مشروطه را در مسیر بازدید گردشگری تاریخی قرار دهیم.

وی با اشاره به این که سه مسیر پیش‌بینی شده که در محدوده اعمارت مسعودیه، خانه لیاخوف و ... قرار دارد گفت که این اقدام نیازمند انجام هماهنگی‌های بیشتر با سایر دستگاه‌ها است.

نظری در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که در آستانه روز "خبرنگار" قرار داریم و از روز مشروطه نیز عبور کرده‌ایم، اظهار کرد: برای پاس داشت زحمات تلاشگران در عرصه خبر در نظر داریم یادمانی در خصوص خبرنگاران در مسیر گردشگری مشروطه تعبیه کنیم تا یاد و نام خبرنگاران و راویان عرصه خبر زنده نگه داشته شود.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر در ادامه‌ صحبت‌های خود با اشاره به این که طی دو هفته‌ آینده شناسنامه آثار مشروطه در کنار بناهای میراثی مرتبط با مشروطه نصب می‌شود، خاطر نشان کرد: لازم است که یک موزه فعال رسانه نیز داشته باشیم و اگر این موزه فعال شود، می‌توانیم سردیس بزرگان رسانه از ابتدا تاکنون را در این موزه نصب کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها