کدخبر: 388686 ارسال پرینت 4

رکنا: مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه از برگزاری " جشن بزرگ بندگی" در ایستگاه‌های منتخب مترو تهران خبر داد.

به گزارش رکنا، محسن محمدیان با تبریک فرارسیدن عید سعید فطر از برگزاری "جشن بزرگ بندگی" در ایستگاه‌های متروی تهران خبر داد و گفت: به منظور ایجاد فضای بصری مناسب با این روز و با استفاده از طرح‌های متنوع فرهنگی تمامی ایستگاه‌های متروی تهران و حومه فضاسازی می‌شوند.

وی تصریح کرد: مسافران مترو در این روز می‌توانند شنونده محتوای فرهنگی صوتی شامل ادعیه عید فطر و موسیقی از طریق رادیو مترو در تمامی ایستگاه‌ها باشند.

محمدیان در ادامه با اشاره به تردد مسافران و نمازگراران در روز عید سعید فطر از برگزاری نمایشگاه عکس و پوستر با عنوان "ذکر" در گذرگاه فرهنگی ایستگاه مصلی امام خمینی (ره) خبر داد و خاطرنشان کرد: مسافران و نمازگزارن در این روز فرخنده از طریق نمایشگر‌های داخل قطار‌ها و سکوی ایستگاه‌های مترو شاهد پخش مجله تصویری با محتوای فرهنگی مرتبط با عیدسعید فطر می‌باشند.

وی با اشاره به اینکه جهت ایجاد فضای بانشاط و مفرح برای مسافران مترو، گروه‌های موسیقی نواحی و اقوام، نیز توسط گروه‌های آذری و لری در ایستگاه‌های تجریش، شهید بهشتی، شوش و شادمان اجرا می‌شود خاطرنشان کرد: مسافران شهر زیرزمینی می‌توانند در روز‌های یکشنبه ۲۷ خرداد ماه و دوشنبه ۲۸ خرداد ماه ۹۷ و از ساعت ۱۵ تا ۱۹ شاهد اجرای این برنامه هنری باشند.

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها