کدخبر: 388203 ارسال پرینت 9

رکنا: رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ،اخرین وضعیت ترافیکی خیابان ها و اتوبان های پایتخت را تشریح کرد.

به گزارش رکنا، سرهنگ محمد رازقی گفت: بار ترافیک صبحگاهی از محورهای بزرگراهی و ورودی به محدوده مرکزی تهران همچون روز گذشته از بزرگراه‌های نواب، یادگار امام(ره)، بابایی، زین‌الدین، امام علی(ع)، رسالت، همت و حکیم در حال جذب شدن است.

رازقی در همین رابطه اضافه کرد: عوامل پلیس Police راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در نقاط گلوگاهی و مهم حضور دارند و با اجرای طرح‌های مقطعی نسبت به جذب به‌هنگام بار صبحگاهی تسهیل می‌کنند.

وی خبر داد: پل Bridge کریمخان زند در مسیر غرب به شرق مسدود است و مسیر جایگزین از کنارگذر پل و محورهای جانبی است که هدایت بار ترافیکی از این مسیرها انجام می‌شود. با تعمیر و مقاوم‌سازی پل در روزهای آینده، مجدداً مسیر بازگشایی خواهد شد.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ همچنین درباره طوفان روز گذشته گفت: باد شدید و طوفانی که روز گذشته در تهران داشتیم باعث افزایش تصادفات خسارتی در محدوده‌های شمالی و بزرگراهی شد. همچنین شاهد شکستن درختان و سقوط Fall اشیا در برخی محورهای بزرگراهی بودیم که به‌صورت مقطعی باعث ایجاد مشکلات ترافیکی و انسداد راه شد.

رازقی توصیه کرد: رانندگان باید در زمان طوفان و باد احتیاط بیشتری نموده و از تردد و توقف در محل‌هایی مانند جوار ساختمان‌های نیمه‌کاره که احتمال سقوط اشیا وجود دارد، خودداری نمایند. همچنین لازم است رانندگان سرعت مطمئنه را رعایت کرده و در صورت کاهش دید و تیره شدن هوا، چراغ‌های وسیله نقلیه خود را روشن کنند تا توسط سایر رانندگان دیده شوند. راکبان موتورسیکلت نیز با توجه به اینکه وسیله نقلیه آن‌ها بیشتر در معرض واژگونی قرار دارد، در زمان باد و طوفان حتی‌المقدور از تردد در محورها خودداری نمایند و در صورت تردد حتماً چراغ وسیله نقلیه خود را روشن کنید.

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها