رکنا: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران با اشاره به فعالیت شبانه‌روزی گشت‌های ضربت پلیس مبارزه با مواد مخدر از مشارکت پلیس راهور پایتخت و پلیس بزرگراه‌ها در اجرای مأموریت‌های این گشت خبر داد.

سرهنگ محمد بخشنده با اشاره به استقرار پلیس Police مبارزه با مواد مخدر Drugs در سه منطقه هرندی، شوش و مولوی اظهار کرد: خوشبختانه با هماهنگی‌های انجام شده و به دنبال استقرار همکارانمان در سه منطقه شوش، مولوی و هرندی، بخش قابل توجهی از معتادان خیابانی ساماندهی و این افراد از معابر سطح شهر تهران جمع‌آوری شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اعلام خبر فعالیت گشت‌های ضربت پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: هم اکنون‌های گشت‌های ضربت ما در پلیس مبارزه با مواد مخدر به صورت شبانه‌روزی فعال هستند و با توجه به گزارش‌های مردمی در کمتر از یک ربع ساعت در محل گزارش شده حاضر شده و نسبت به برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر و یا ساماندهی معتادان خیابانی وارد عمل می‌شوند.

وی با بیان اینکه این گشت‌ها متشکل از خودروهای بنز و خودروهای حمل متهم است، افزود: علاوه بر گشت‌زنی‌های هدفمند این تیم‌ها و بهره‌مندی از گزارش‌های مردمی، پلیس راهور تهران بزرگ نیز پای کار آمده و در اجرای این مأموریت با ما مشارکت دارد.

بخشنده ادامه داد: در این مشارکت، گشت‌های پلیس راهور و پلیس بزرگرراه‌ها به محض مشاهده معتادان خیابانی، فعالیت خرده‌فروشان و مواردی از این دست، موضوع را به سرعت به تیم‌های گشت ضربت اطلاع‌ داده و تیم‌های گشتی پلیس مبارزه با مواد مخدر سریعاً وارد عمل می‌شوند.

به گفته رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ طی 45 روز گذشته، میزان کشفیات مواد مخدر تهران بزرگ به نسبت مدت مشابه سال قبل 60 درصد و میزان دستگیری‌ها در این حوزه نیز حدود 70 درصد افزایش داشته است.

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها