به گزارش گروه اجتماعی رکنا، محسن هاشمی رفسنجانی، رییس شورای شهر تهران در نشستی با حمیدرضا صحراگرد، مدیر رادیو تهران از اهتمام ویژه این شبکه رادیویی در تعامل با شورای شهر تهران برای پوشش زنده فرآیند انتخاب شهردار پایتخت قدردانی کرد.

محسن هاشمی با بیان اینکه رادیو تهران در روند انتخاب شهردار پایتخت تأثیر به‌سزایی داشته و نقش مؤثری ایفا کرده است، تصریح کرد: تعامل و همکاری صدای پایتخت با شورای شهر و شهرداری تهران در پیشبرد اهداف این دو مجموعه نقش بی‌بدیلی دارد. ان‌شاءالله بتوانیم با استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در این شبکه رادیویی و شورای شهر تهران، گام‌های جدی‌تری در راستای رسیدن به اهداف هر دو مجموعه برداریم که این امر می‌تواند زمینه‌ساز گسترش این تعامل و همکاری دوجانبه شود.

حمیدرضا صحراگرد، مدیر رادیو تهران نیز ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست بر همکاری بیشتر میان رادیو تهران و شورای شهر پایتخت تأکید کرد و بر آمادگی کامل رادیو تهران برای پیشبرد اهداف شورای شهر و شهرداری تهران که زمینه‌ساز گسترش این تعامل دوجانبه می‌شود، تأکید کرد.

بر اساس این گزارش، برنامه زنده «ذره‌بین» صدای پایتخت به مدت یک هفته اختصاص به دعوت از نامزدهای پست شهرداری تهران داشت تا کاندیداها به تشریح عملکرد و برنامه‌های خود بپردازند. همچنین پخش زنده جلسات کاندیداهای شهرداری تهران با اعضای شورای شهر تهران و پوشش زنده روز رأی‌گیری در شورای شهر تهران برای انتخاب شهردار پایتخت، از دیگر اقدامات رادیو تهران در این زمینه بود.

آیا این خبر مفید بود؟