رکنا: رئیس پلیس تهران بزرگ از دیدار چهره به چهره خود و روسای پلیس‌های تخصصی و معاونانش با ۵۲۰ نفر از شهروندان تهرانی خبر داد.

سردار حسین رحیمی در حاشیه ملاقات مردمی رئیس پلیس Police تهران و روسای پلیس‌های تخصصی پایتخت و معاونانش که صبح امروز در پلیس امنیت تهران بزرگ برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این جلسه که با هماهنگی سامانه رسیدگی به مراجعات مردمی پلیس 197 برگزار شد روسای پلیس‌های تخصصی آگاهی، امنیت، پیشگیری، راهور و مبارزه با مواد مخدر Drugs به همراه معاونان فرماندهی پایتخت در این محل با مراجعان مردمی دیداری چهره‌ به چهره داشتند.

رئیس پلیس تهران افزود: در این جلسه به مشکلات حدود 520 نفر از مراجعین رسیدگی شد و سعی شد در این دیدار با رویکرد حل مشکل، به درخواست‌های شهروندان رسیدگی شود.

وی در خصوص بیشترین مراجعات مردمی گفت: بیشترین مراجعات شهروندان تهرانی به ترتیب مربوط بود به مشکلاتشان در حوزه اماکن، راهنمایی و رانندگی، کلانتری‌ها و پلیس پیشگیری و پلیس آگاهی که روسای این پلیس‌های تخصصی با مراجعان در هریک از این حوزه‌ها دیدار کرده و نسبت به حل مشکلات آن‌ها اقدام کردند.

رحیمی اضافه کرد: علاوه بر این موارد، در بخش گزینش و جذب در نیروی انتظامی، درخواست‌های متعددی وجود داشت که خوشبختانه مشکلات این مراجعان نیز حل و فصل شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پایان خاطرنشان کرد: متاسفانه اغلب مشکلات مردم در این حوزه‌ها ناشی از عدم توجه به قانونی، بی‌اطلاعی و بی‌مبالاتی بوده که در این جلسه ضمن رسیدگی به مشکلاتشان تذکرات لازم نیز داده شد و از مردم نیز درخواست داریم تا بیش از پیش نسبت به رعایت قوانین و مقررات توجه داشته باشند تا خدای ناکرده دچار مشکلات اینچنینی نشوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها