سردار حسین اشتری فرمانده ناجا در همایش سراسری مدیران و روسای بهداشت و درمان ناجا گفت: ناجا به دلیل تنوع ماموریت و گستردگی در سطح جامعه باید یک مجموعه از همه لحاظ آماده باشد.

وی افزود : در کنار مردم برای امنیت مردم وظایف خودمان را انجام داده ایم و در بحث بهداشت و درمان هم کارهای خوبی صورت گرفته است؛ امروز ۹بیمارستان و ۳۲ پلی کلینیک در سطح کشور فعالیت داشته و در حال حاضر ۹بیمارستان ناجا هم به کارمندان و هم به شهروندان کمک رسانی می کنند.

سردار اشتری با اشاره به خدمات رسانی به جای ناجا در موعد اربعین، گفت: آمادگی داریم خدمات‌مان را ارتقا بدهیم و توان این را داریم که از ظرفیت‌های درمانی ناجا برای کمک رسانی به شهروندان بهره ببریم.

وی با اشاره به تفاهم نامه ای که امروز ناجا با وزارت بهداشت برای گسترش فعالیت‌های درمانی به امضا رساند، تصریح کرد: امیدواریم این تفاهم نامه منشا خوبی برای خدمات رسانی به ملت شریف ایران باشد.

فرمانده ناجا با اشاره به حدیثی از پیامبر مبنی بر اینکه دو نعمت سلامتی Health و امنیت از نعمات بزرگ برای مردم است،گفت: امیدوارم همکاری وزارت بهداشت و ناجا فتح بابی برای کمک رسانی به انجام بجای ماموریت ها باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟