کدخبر: 373074 ارسال پرینت 2

رکنا: مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمانشاه از ساماندهی ناوگان باری و مسافری با عمر بالای ۵۰ سال در استان خبر داد و گفت: محدودیت‌هایی در این زمینه اعمال می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی رکنا، بهمن خسروانی اظهار داشت: در حال حاضر ۱۰ درصد از راه‌های اصلی و فرعی در استان کرمانشاه نیاز به بهسازی دارند و برای نگهداری راه های اصلی و فرعی، پیمانکاران انتخاب شدند و بعد از نیمه دوم اردیبهشت نیز کار را شروع می‌کنند.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمانشاه از ساماندهی ناوگان باری و مسافری با عمر بالای ۵۰ سال خبر داد و گفت: ناوگان باری و مسافری با عمر بالای ۵۰ سال در استان، در سال جدید اعمال محدودیت می‌شوند و باید نوسازی شوند.

خسروانی با اشاره ۸ هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در استان کرمانشاه، گفت: در سال گذشته ۳۱۰ هزار تن آسفالت در طول راه های اصلی و فرعی کار کردیم که در کشور رتبه دوم را در این زمینه بدست آوردیم.

وی با بیان اینکه در سال گذشته ۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تن کالا در استان کرمانشاه جا به جا شد، گفت: همچنین در سال گذشته، ۴ میلیون و ۲۳۰ هزار مسافر در استان جا به جا شدند و در ایام نوروز اما ۲۳۳ هزار مسافر جا به جا شدند.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمانشاه با اشاره به آخرین وضعیت پایانه های خسروی و پرویزخان، گفت: مرز خسروی آماده عبور و مرو زوار است و در مرز پرویزخان تردد کامیونهای حامل سوخت انجام می شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها