خبر ویژه :

رئیس اداره ایمنی و حریم راه های گلستان:

اجتماعی کدخبر: 372618 ارسال پرینت 12

رکنا: محمدعلی شربتدار به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان، غلامرضا بیکی، اظهار کرد: در طرح راهداری نوروزی با عنایت به افزایش متوسط حجم ترافیک روزانهADT در محورهای مواصلاتی استان هر ساله در ماه های بهمن و اسفند ایمن سازی محورها با حساسیت خاصی پیگیری می شود تا با توکل بر خدای متعال شاهد سفر ایمن و روان برای کاربران عزیز محورهای استان گلستان و دیگر استان ها باشیم.

 وی افزود: در همین راستا اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان پیرو‌ابلاغ اعتبارهای انجام شده اقدام به تهیه و نصب تابلو علایم ایمنی کرد.
بیکی تصریح کرد: ۱۰۰۰ کیلومتر خط کشی محورهای استان، تهیه و نصب ۱۲۰۰ شاخه گاردریل، تهیه و نصب ۵۰۰ عدد بشکه ایمنی، تهیه و نصب ۱۵۰۰ عدد استوانه ترافیکی، تهیه و نصب ۷۵۰۰ عدد چشم گربه ای یکطرفه و ۲ طرفه ، تهیه و نصب ۱۲۰۰ عدد سرعت گیر پلاستیکی، تهیه و نصب ۳۲۵۰ عدد مسیر نمای ارتجاعی، تهیه و نصب ۱۵۷۰ عدد تابلو اخطاری و انتظامی، تهیه و نصب ۸۰۰۰ عدد تابلو خطر نما ، شورون و مسیر نما، تهیه و نصب ۶۰۰ مترمربع تابلو اطلاعات از جمله اقدامات انجام شده برای این طرح است. وی اظهار کرد: با توجه به عبور ترافیک از محور جنگل گلستان و اهمیت وحوش این محور با هماهنگی اداره کل محیط زیست استان نسبت به تهیه و نصب ۶۸ عدد تابلوی اخطاری با ضمیمه تهیه و در جنگل گلستان جهت ایمنی مسافران و کاربران و حیات وحش جنگل گلستان نصب گردید. بیکی اعتبارات هزینه شده در این خصوص را حدودچهل هزار میلیون ریال عنوان کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها