قشقاوی:

اجتماعی کدخبر: 315532 ارسال پرینت 27

رکنا: معاون کنسولی وزیر امور خارجه گفت: آماده پذیرش اتباع 180 کشور در فرودگاهای کشور خودمان هستیم.

حسن قشقاوی در هشتمین نشست نیروی انتظامی با سفرا، کارداران و نمایندگان سازمان های بین المللی مستقر در تهران اظهار کرد: پلیس Police سرافراز ما همواره آمادگی کامل دارد تا از کانال های دیپلماتیک در قالب اینترپل و روابط دو جانبه ، همکاری گسترده و بین ا لمللی با سایرکشورها داشته باشد.

معاون کنسولی وزیر امور خارجه افزود: این همکاری ها به خصوص در جوامع امروز که پلیس جهان و منطقه با مشکلات مشترکی مواجه است، بیش از پیش اهمیت دارد.

وی ادامه داد: مبارزه با تروریسم، جرایم سازمان یافته ، جرایم سایبری، جعل ، قاچاق Contraband انسان و مواد مخدر Drugs از جمله مشکلات مشترک کشورها است.

قشقاوی بیان کرد: پلیس جمهوری اسلامی ایران همکاری های گسترده ای با پلیس سایرکشورها دارد و به برکت اراده مصمم فرمانده ناجا و وزیر امور خارجه ، هیچ محدودیتی در همکاری وجود ندارد و پلیس ما با بسیاری از کشورها همکاری مستمر دارد.

این مقام ارشد وزارت امورخارجه مطرح کرد: سفرا می دانند که در حوزه روادید ما با بیش از 70 درصد از کشورها ارتباط داریم واتباع تمام کشورها به جزء 11 کشور می توانند روادید جهانگردی تا 3 ماه دریافت کنند.

وی خاطر نشان کرد: ما برای کشورهای ترکیه ، سوریه ، ارمنستان و بولیوی و ... لغو روادید داریم و تمام فرودگاه های ما آمادگی پذیرش اتباع 180 کشور را داراست.

وی گفت: ما آمادگی داریم با تمام کشورها در حوزه معاضدت قضائی ، انتقال محکومان و استرداد مجرمان همکاری کنیم.

قشقاوی گفت: پلیس ما همواره به عنوان یک ضابط قدرتمند عمل کرده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها