اجتماعی کدخبر: 315396 ارسال پرینت 1

رکنا: معاون کنسولی و امور مجلس وزارت خارجه در حاشیه برگزاری مانور نیروهای یگان ویژه که در حضور سفرا و کارداران کشورهای مختلف برگزار می‌شد از آمادگی پلیس ایران برای همکاری‌های بین‌المللی با کشورهای مختلف خبر داد.

حسن قشقاوی در حاشیه بازدید سفرا و کارداران کشورهای مختلف از یگان‌های ویژه نیروی انتظامی اظهار کرد: پلیس Police سرافراز ما آمادگی کامل دارد تا از کانال‌های دیپلماتیک و در قالب اینترپل و روابط دو جانبه همکاری گسترده بین‌المللی داشته باشد. به خصوص که جهان و منطقه با مشکلات مشترکی مانند جرایم سازمان یافته، جرایم سایبری، تروریسم، قاچاق Contraband انسان و مواد مخدر Drugs و ... روبرو است.

معاون کنسولی وزارت خارجه اضافه کرد: به برکت اراده مصمم و با همکاری فرمانده ناجا و وزیر خارجه محدودیتی برای انجام همکاری‌ها وجود ندارد. در حال حاضر اتباع تمام کشورها به جز 11 کشور این امکان را دارند تا روادید جهانگردی تا سه ماه را تحصیل کنند.

وی اضافه کرد: در زمینه‌های پلیسی بین‌المللی همکاری‌های گسترده‌ای وجود دارد و ما این آمادگی را داریم که با تمام کشورها در سه حوزه معاضدت قضایی، انتقال محکومین و استرداد مجرمین همکاری داشته باشیم و پلیس ما در این زمینه‌ها به عنوان ضابط قدرتمند وارد عمل می‌شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها