خبر ویژه :

اجتماعی کدخبر: 300480 ارسال پرینت 9

رکنا: وزیر ورزش وجوانان با استناد بر آمارهای وزارتخانه متبوعش گفت که عملکرد و آمار و ارقام حکایت از این می کند، مسائل جوانان تحت شعاع ورزش قرار نگرفته است.

رکنا اجتماعی : دکتر سلطانی فر در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما ضمن تبریک هفته دولت به همه خدمتگزاران و همکارانش افزود: وام ازدواج از 2800 میلیارد در سال 92 به 9800 میلیارد تومان در سال 95 افزایش یافت.

به گفته وی خانه‌های جوان از صفر به 46 ، سمن ها از 50 به 2000 و دفاتر مشاوره ازدواج به 200 مرکز افزایش داشته است.

وزیر ورزش Sport و جوانان تاکید کرد: با همین قدرت و رویکرد و با توجه به تاکیدات رییس جمهور به حل مسائل جوانان گام های خوبی برای حل مسائل این قشر برخواهیم داشت.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: مسایل جوانان از طریق همگرایی و مشارکت دستگاه ها در ستادهای ساماندهی جوانان در سراسر کشور انجام می شود. فعلا لایحه تفکیک وزارت خانه ها از جمله وزارت ورزش و جوانان با توجه به نکات خوبی که نمایندگان مجلس مطرح کردند تصویب نشده ولی ما پیگیر این لایحه هستیم اگر هم تصویب نشد با همین قدرت و همه توان پیگیر مسائل جوانان خواهیم بود.

دکتر سلطانی فر در ادامه با تاکید به این که در مصوبات ستاد ملی ساماندهی امور جوانان بخش های مربوط به وزارت ورزش و جوانان اجرایی شده است گفت: با افزایش دفاتر مشاوره ازدواج، آمار طلاق در بسیاری از استان ها کاهش یافته و امیدواریم با افزایش تسهیلات بانکی نیز به افزایش آمار ازدواج کمک کنیم.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، وی افزود: بسیاری از طرح های جوانان مراحل پایانی را می گذراند. چه جوانان در وزارت ورزش بماند و چه جدا و سازمان ملی جوانان تشکیل شود در هر دو صورت برای حل مشکلات جوانان مصمم هستیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر