خبر ویژه :

اجتماعی شهری کدخبر: 300382 ارسال پرینت 40

رکنا: مدیر عامل شرکت مترو تهران گفت: خط 7 مترو تا پایان امسال به خطوط موجود وصل شده تا امکان دسترسی به سایر خطوط فراهم شود.

رکنا اجتماعی: هابیل درویش مدیر عامل شرکت مترو تهران؛ با اشاره به اینکه روزانه حدود یک میلیون سفر در خط 7 مترو تهران انجام می‌شود، اظهار داشت: با توجه به افتتاح ماهانه یک ایستگاه مترو و افزوده شدن خط 7 به ناوگان حمل و نقل عمومی، خطوط مترو به بیش از 220 کیلومتر رسیده است.

وی با اشاره به انجام سه شیفت کاری برای افتتاح خط 7 مترو، تصریح کرد: هر خط جدید در مترو، ابتدا یک ماه به صورت آزمایشی و با ساعت کاری کمتر و سپس در طی سه ماه به صورت عادی افتتاح می شود.

درویش درباره موقعیت خط 3 مترو تهران اضافه کرد: خط 3 مترو تهران از جاده ساوه (کمربندی آزادگان) واقع در جنوبی ترین نقطه تهران آغاز و به شمالی ترین نقطه شهر(منطقه مینی سیتی و قائم) متصل می شود و دارای 22 رام قطار است.

مدیر عامل شرکت مترو تهران با بیان اینکه خط 7 مترو تهران تا پایان امسال به خطوط موجود وصل شده تا امکان دسترسی به سایر خطوط فراهم شود، عنوان کرد: در نظر داریم تا در سال آینده خط 7 مترو تهران را به دانشگاه آزاد، خط 2 مترو را تا ترمینال شرق و خط 4 مترو را هم تا جنت آباد توسعه دهیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.



اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند