معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش خبر داد:

رکنا: معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش از حضور ۱۶ هزار دانش آموز در اردوهای تحصیلی، فعالیت‌های تشکیلاتی و کارگاهی خبر داد.

مهدی فیض در آئین تجلیل از برگزیدگان جشنواره قرآنی گل‌های محمدی و فاطمی، با متفاوت خواندن این جشنواره در کشور گفت: طرح عظیم قرآنی زمینه مشارکت و آموزش کودکان و نوجوانان بسیاری را در استان مرکزی فراهم کرده و امیدواریم بتوانیم این جشنواره را درکشور توسعه کمی و کیفی دهیم.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیرآموزش و پرورش با اشاره به برنامه های وزارت آمورش و پرورش گفت: ایجاد اندیشکده های موضوع محور متحد در سراسرکشور، تشکیل اتاق فکردائمی در استان ها و برنامه ریزی ها برای گذران اوقات فراغت دانش آموزان را از جمله برنامه پیش رو عنوان کرد.

وی گفت: امسال بیش از ۱۶هزار دانش آموز در اردوهای تحصیلی، فعالیت های تشکیلاتی و کارگاهی حضور می یابند تا ضمن تقویت مهارت های زندگی با اصول اساسی اقتصاد مقاومتی در کشور آشنا شوند.

گفتنی است؛ این جشنواره در سه رده سنی برگزار شده است و بیش از ۴هزار دانش آموزان استان در چهارمین جشنواره گل های محمدی و فاطمی حضور یافتند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

ارسال نظر