منتخب مردم در شورای پنجم

اجتماعی کدخبر: 290582 ارسال پرینت 9

رکنا: منتخب مردم در شورای پنجم گفت: فردا کمیسیون‌های موقت شورای پنجم گزارشی از اقدامات خود را در اختیار شورا قرار می‌دهند.

افشین حبیب‌زاده منتخب مردم در شورای پنجم، با اشاره به اینکه جلسه آینده شورای پنجم، فردا برگزار خواهد شد، گفت: طبق روال همیشه جلسه اعضای شورای پنجم روز یکشنبه، ساعت چهار بعد از ظهر برگزار خواهد شد.

این عضو شورای آینده در پاسخ به این سوال که آیا پنجشنبه این هفته دو نامزد نهایی شهرداری تهران انتخاب خواهند شد، تصریح کرد: با توجه به اینکه زمان آغاز کار شورای پنجم اواسط شهریور است کمی در زمان‌بندی ها تغییر ایجاد شده و زمان بیشتری برای انتخاب شهردار خواهیم داشت. در نتیجه انتخاب دو نامزد شهرداری تهران در پنجشنبه این هفته قطعیت ندارد.

منتخب مردم در شورای پنجم با تاکید بر اینکه روز رای گیری برای تعیین دو کاندید نهایی شهرداری تهران هم مشخص نشده است، درباره جلسه فردا گفت: قرار است فردا کمیسیون‌های موقت شورای پنجم گزارشی از اقداماتی که تا امروز انجام داده‌اند در اختیار شورا قرار دهند.

عضو کمیسیون موقت عمران و حمل و نقل شورای پنجم درباره محتوای جلسه فردا تصریح کرد: قرار است در این جلسه متن نهایی سوگندنامه خوانده شده و اگر موردی نداشته باشد توسط اعضای شورا به تصویب خواهد رسید.

او در تشریح جزئیات سوگندنامه اضافه کرد: سوگندنامه شهردار متشکل از بندهای مختلف نبوده و یک متن کلی است که نکاتی در آن مشخص شده است. در متن سوگندنامه به کلیات و نقاط ضعف رابطه میان شهردار و شورای چهارم اشاره شده و شهردار آینده با امضای سوگندنامه موظف خواهد شد، نکات یاد شده در سوگندنامه را رعایت کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

ارسال نظر