مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استان تهران:

اجتماعی شهری کدخبر: 290494 ارسال پرینت 3

رکنا: مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران گفت: متاسفانه پایش‌های اجتماعی آنگونه که باید عملی نشده است تا به موقع و دقیق برنامه ریزی شود و اگر مشکلات جامعه به درستی تبیین نشود هر مداخله‌ای ممکن است به ضد خود بینجامد. امروز تقاضا برای آرامش و نشاط بسیار زیاد است لذا باید برای این خواسته برنامه ریزی دقیقی انجام شود تا شاهد تحقق آن باشیم.

سیاوش شهریور مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران، با اشاره به برگزاری جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی استان تهران گفت: بی تردید باید سیمای جامعه شناسایی شود و مبنای سیاستگذاری‌ها قرار گیرد. شادی آفرینی در جامعه جزو سیاست های کلی نظام جمهوری اسلامی ایران است و در این مسیر باید به اشتغال و رفاه شهروندان توجه جدی داشته باشیم.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران با تاکید بر لزوم توجه ویژه به موضوعاتی چون اشتغال و رفاه شهروندان به ویژه جوانان برای شادی آفرینی در جامعه افزود: نباید در هیچ مرحله ای از معضلات و آسیب های اجتماعی غفلت کنیم.

وی افزود: ضرورت دارد مسئولین و مدیران حوزه های اجتماعی و فرهنگی جامعه به حوادث Accidents و آسیبهای اجتماعی توجه ویژه داشته باشند. جلب اعتماد جامعه برای برنامه ریزی ها و حتی قانونگذاری اهمیت دارد و لازم است از نگاه تک بعدی و اینکه مسایل را با علم هراسی رصد کنیم پرهیز شود.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران تاکید کرد: باید سیمای شهر را به درستی شناسایی کنیم و از شناسایی‌های درست در برنامه ریزی ها بهره بگیریم. سیمای جامعه با نگاهی که از نظر جهان بینی و اعتقادات در جامعه وجود دارد فاصله دارد بر همین اساس شاهد رشد مشکلات هستیم لذا لازم است با همکاری دستگاه های مسئول در بخش اجتماعی و فرهنگی آسیب ها شناسایی و راه حل هایی برای رفع آنها اتخاذ شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

ارسال نظر