مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران مطرح کرد:

رکنا: مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از ثبت ۲ هزار و ۹۰۰ ایده در سامانه دومین جشنواره ایده‌های برتر دانش‌آموزی خبر داد.

عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در این باره اظهار کرد: این جشنواره در دو بخش انفرادی و گروهی در دو سطح متوسطه اول و دوم برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تمامی مراحل ثبت‌نام و ثبت ایده در این جشنواره بصورت اینترنتی صورت گرفته است، تاکید کرد: تا کنون 2 هزار و 900 ایده در سامانه جشنواره به ثبت رسیده است که از میان آنها 120 ایده برگزیده و 541 ایده نیز مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

فولادوند با تاکید بر اینکه 5 ایده برتر این جشنواره مورد حمایت مالی جهت تولید و ثبت اختراع قرار خواهند گرفت، تصریح کرد: مراحل داوری این دوره از جشنواره در 12 رشته علمی بصورت نرم افزاری و با حضور 22 داور از اساتید متخصص دانشگاه صورت خواهد گرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش‌و پرورش شهرستان‌های استان تهران، اولین جشنواره ایده‌های برتر دانش‌آموزی شهرستان‌های استان تهران در سال گذشته با شرکت 500 دانش آموز در 8 رشته علمی برگزار و 50 ایده به عنوان برگزیده معرفی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

ارسال نظر