اجتماعی کدخبر: 282167 ارسال پرینت 13

رکنا: رئیس کمیته امداد در گردهمایی مدیران ارشد این نهاد در استان قم به تبیین سیاست‌های کلان کمیته امداد برای خدمت‌رسانی بهتر به نیازمندان پرداخت.

مهندس سید پرویز فتاح در این گردهمایی مدیران ارشد کمیته امداد با اشاره به اینکه بودجه سال ۹۶ کمیته امداد تصویب و ابلاغ شده است، گفت: در این بودجه خواسته‌های کمیته امداد مورد توجه قرار گرفته چرا که اکنون میزان تسهیلات و مستمری افزایش قابل توجهی داشته است و این در حالی است که برنامه پنج ساله ششم امداد بر اساس نیازها و اولویت‌های کمیته امداد تهیه و ابلاغ شده است.

وی با بیان اینکه باید قدردان وضعیت بودجه‌ای کمیته امداد باشیم، افزود: کمیته امداد توانسته رابطه مطلوبی را با دولت، مجلس، قوه قضاییه بانک‌ها، صدا و سیما و مجموعه‌های مختلف کشور برقرار کند و به همین علت بسیاری از اهداف خود را به شیوه مطلوبی در سطح کشور دنبال کرده است و به عنوان یک نهاد مردمی به صورت فراجناحی عمل می‌کند.

فتاح خاطرنشان کرد: بر اساس روایات دینی اگر مشکلات مردم را رفع کنیم مورد عنایت خداوند متعال قرار گرفته و با این عنایت مشکلات خود را رفع می‌کنیم، این موضوع در مورد شرایط کنونی کمیته امداد هم صدق می‌کند.

رئیس کمیته امداد روابط بیرون سازمانی این مجموعه را مطلوب خواند و مطرح کرد: در حوزه درون سازمانی چابک‌سازی، ساماندهی نیروها، تغییرات ساختاری، تفویض اختیارات به استان‌ها، حذف پست‌های اضافه و جابه جایی مدیران را انجام داده و اکنون به وضعیت مطلوبی در ساختار درونی رسیده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه مقوله افزایش مشارکت‌های مردمی بر عهده استان‌هاست، عنوان کرد: امیدواریم در سال جاری بتوانیم نزدیک به هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان جذب مشارکت های مردمی را داشته باشیم تا بتوانیم روند خدمت‌رسانی به مددجویان را سرعت بخشیم.

فتاح با تاکید بر اینکه مدیران کمیته امداد باید برنامه محور باشند، اظهار کرد: این افراد باید در قالب برنامه حرکت‌های خود را دنبال کنند چرا که برنامه‌ها بر اساس دیدگاه‌های جامع و راهبردی تهیه شده است و عملیاتی کردن آن می‌تواند سبب رسیدن به موفقیت شود.

وی با بیان اینکه نیروهای کمیته امداد باید به دنبال مددکاری باشند، تصریح کرد: جمعیت قابل توجهی از نیروهای امداد برای جذب خیران و مشارکت‌های مردمی و کمک‌رسانی به نیازمندان در ماه مبارک رمضان با زبان روزه عملکرد مطلوبی را از خود به ثبت رسانده‌اند؛ امدادگری یک شغل نیست بلکه یک ماموریت است که برخی از مددکاران به خوبی این موضوع را درک کرده‌اند.

فتاح از تولید و اشتغال به عنوان یکی از موضوع‌های اصلی نظام اسلامی یاد کرد و گفت: باید در این حوزه برنامه‌ریزی جدی داشته و با عزم جدی فعالیت‌ها را دنبال کنیم؛ در حوزه خودکفایی کمیته نیز اقدامات مطلوبی انجام شده است که امیدواریم این روند با سرعت بیشتری ادامه داشته باشد.

وی بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های خارج از کمیته امداد تاکید کرد و ادامه داد: باید نسبت به نیروهای شرکتی و غیررسمی نگاه ویژه داشته باشیم تا این افراد نیز رضایت مطلوبی از کمیته امداد داشته باشند.

بنا براعلام روابط عمومی کمیته امداد،‌ وی با اشاره به اینکه بدون استفاده از امداد الکترونیک نمی‌توانیم به نتایج گسترده برسیم، عنوان کرد: امیدواریم مدیران نسبت به این عرصه نگاه متفاوتی داشته باشند چرا که در حوزه امداد الکترونیک خطاها به حداقل می‌رسد و کارها در سطوح بزرگ انجام می‌شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار مرتبط با قتل آتنا اصلانی را بخوانید:

از اسماعیل رنگرز تا شیطان پارس آباد / یک قتل و سوزاندن جسد دیگر هم در پرونده قاتل آتنا اصلانی مطرح شد +عکس

فوری / شمار قربانیان قاتل آتنا به 3 نفر رسید / شیطان پارس آباد از محل سر مقتول پرده برداری کرد + عکس

اشک‌های مادر آتنا اصلانی در محل کشف جسد + فیلم

همزمانی مراسم ختم آتنا اصلانی با رو شدن قتل سوم شیطان پارس آباد + عکس

آخرین لالایی برای آتنا اصلانی در مجلس ختم + فایل صوتی

برگزاری مراسم یادبود آتنا اصلانی در پل معلق مشگین شهر + عکس

امضای طومار برای اشد مجازات قاتل آتنا اصلانی / مردم چه می خواهند؟ + عکس

قاتل آتناکوچولو در برابر قتل 3 زن دیگر در پارس آباد قرار گرفت/آمارها هرروز افزایش پیدا می کند!+ عکس

اولین اظهار نظر پدر آتنا اصلانی پس از قتل دخترش / قاتل را سریع اعدام کنید+ عکس

شام غریبان آتنا اصلانی درتبریز عزادار/مردم شمع روشن کردند + عکس

عکس بدون پوشش قاتل آتنا اصلانی / اسماعیل چگونه شیطان پارس آباد شد؟

اولین عکس از قاتل آتنا اصلانی / او در روز حادثه پدر آتنا را دلداری می داد! + عکس

3 قتل مشابه دیگر در پرونده قاتل آتنا اصلانی مطرح شد / دادستان پارس آباد به رکنا گفت + عکس

انگیزه کثیف شیطان پارس آباد مشخص شد / دادستان اردبیل اعلام کرد

علت قتل آتنا اصلانی / اسماعیل آتنا را خفه کرد

وداع تلخ پارس آباد با دختر ایران / مراسم تشییع جنازه آتنا اصلانی + فیلم و عکس

فوری / اعتراف قاتل آتنا اصلانی به دومین قتل / او 2 سال قبل یک زن را کشته بود

دادستان پارس آباد: در پرونده قضایی آتنا اصلانی با یک قاتل سریالی مواجه هستیم

اعتراف هولناک مرد رنگرز به قتل آتنا اصلانی / دختر کوچولو در یک بشکه دفن شده بود+فیلم و تصاویر

التهاب در پارس آباد / واکنش مردم به ماجرای قتل هولناک آتنا کوچولو + فیلم و عکس

حمله آتشین مردم عصبانی پارس آباد به مغازه قاتل شیطان صفت آتنا کوچولو+ فیلم و عکس

جسد آتنای گمشده پس از 20 روز پیدا شد/ این قتل در پارکینگ خانه متهم صورت گرفته است+عکس

 اخبار مرتبط

ارسال نظر