ویژگی های خودروی جدید ProCeed کیا 2020 + عکس

در سال ۲۰۱۸ نمونه‌ای از خودرو کیا ProCeed به بازار جهانی عرضه شد و این وسیله نقلیه شخصی توانست مخاطبان زیادی را جذب خود کند و مورد استفاده بسیاری از افراد قرار بگیرد، باتوجه به استقبال مناسبی که از این وسیله نقلیه شد، شرکت خودروسازی کیا تصمیم به طراحی جدید این وسیله نقلیه کرد و قرار است با Facelift آماده سازی شود.

به گزارش رکنا ، طبق اخبار منتشر شده قرار است از ProCeed Facelift رونمایی شود و در حال حاضر هم تصاویری از این وسیله نقلیه در فضای مجازی منتشر شده که البته با پوشش همراه است.

خودرو کیا ProCeed موجود در بازار که به عنوان نسخه‌ای با سبک‌تر از Ceed Sportswagon ساخته شده است، در سال ۲۰۱۸ معرفی شد و در همان سال به نمایشگاه اتومبیل پاریس راه پیدا کرد و در حال حاضر انتظار می‌رود مدل فیس لیفت شده این خودرو هم به زودی رونمایی شود.

خودروی جدید 2022 کیا

در ادامه این گزارش شما کاربران می‌توانید تعدادی از تصاویر منتشر شده از خودروی کیا ProCeed را مشاهده کنید که نسبت به مدل ۲۰۱۸ از امکانات جذاب‌تری برخوردار است.

برای این وسیله نقلیه تغییراتی در طراحی نظیر: یک جلو پنجره مشبک ساخته شده وجود دارد که به همراه سپر خودرو زیر روکش‌های ضخیم و پیچیده پنهان شده و در تصاویر موجود قسمت عقب وسیله نقلیه هم پنهان است و به صورت واضح مشخص نیست.

چه تغییراتی در خودروی جدید 2022 کیا صورت می‌گیرد؟

طبق گفته کارشناسان تغییرات بسیار زیادی در قسمت پشت این وسیله نقلیه انجام شده و گویا طراحی جدید و مدرنی برای آن، توسط شرکت کیا در نظر گرفته شده است. اگرچه تغییرات ظاهری در خودرو بسیار جدید نیست، اما انتظار می‌رود که شرکت کیا تنظیمات پیشرانه جدیدی را به فیس لیفت ProCeed بدهد.

پیش بینی می‌شود که خودروی کیا جدید ProCeed برای نیمه دوم سال ۲۰۲۲ به بازار جهانی عرضه شود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟