حدود دو و نیم سال پس از شکار در خیابان‌ها، نسل جدید بنتلی فلایینگ اسپور از راه رسیده است. این خودروساز بریتانیایی امروز با انتشار اولین تیزر از این خودروی لوکس فرایند معرفی نهایی خودروی خود را آغاز کرده است. البته ما هنوز زمان معرفی دقیق نسل جدید فلایینگ اسپور را نمی‌دانیم. البته معرفی آن در نمایشگاه فرانکفورت از احتمال بالایی برخوردار است.

در اولین تیزر این خودرو می‌توانیم طراحی خطوط اصلی بدنه و همچنین شکل آشنای بدنه‌ای باابهت را تشخیص دهیم. کاپوت طویل و اورهنگ عقب گیرا و بزرگ مختص همین خودرو بوده و پف کردن جذاب لبه‌ی صندوق نیز بر یک فلایینگ اسپور تأکید می‌کند. بنتلی برای طراحی این خودرو روش تکاملی را در پیش گرفته که البته خیلی هم باعث سورپرایز ما نشده زیرا این خودرو از آن مدل‌هایی نیست که در نسل جدید خود ساختارشکنی کند. با توجه به روند تکامل نسل جدید کانتیننتال GT در مقایسه با نسل پیشین می‌توان حدس زد که نسل جدید فلایینگ اسپور نیز چه شکلی خواهد بود.

شاید جالب‌ترین موضوع در این تیزر لوگوی بنتلی باشد. ما همچنین می‌توانیم نشان فلایینگ F را در ویدئوی منتشر شده نیز ببینیم. در این ترکیب تصویری/ویدئویی همچنین فرصت مشاهده‌ی بخش بالایی جلوپنجره و کاپوت فراهم شده است.

انتظار می‌رود جدیدترین محصول بنتلی با پیشرانه‌ی 12 سیلندر 6 لیتری توئین توربوی مشترک با آئودی A8، کانتیننتال GT و بنتایگا معرفی شود. این پیشرانه حداقل قدرت 600 اسبی خواهد داشت هرچند اگر خروجی آن برابر با 626 اسب بخار مدل‌های بنتایگا اسپید و کانتیننتال GT باشد تعجب نخواهیم کرد.

در تصاویر جاسوسی اخیر نسخه‌ی پلاگین هیبریدی فلایینگ اسپور را نیز دیده‌ایم که شاید در بطن آن قوای محرکه‌ی پورشه پانامرا 4 E-Hybrid قرار گیرد. بنتلی همچنین مدل کم‌توان‌تر 8 سیلندر را عرضه خواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟