شرکت آلمانی TechArt متخصص انجام اصلاحات مفید و ارتقاء سیستم‌های خودرو‌های پورشه است و توان عملکرد ‌آن‌ها را نسبت به مدل کارخانه افزایش می‌دهد. با این تغییرات و به نوعی دست‌کاری موتور، خودروهای پورشه به خودرو‌های اسپرت مسابقه‌ای تبدیل می‌شوند. این شرکت در نمایشگاه Essen Motor Show (نمایشگاهی در شهر Essen آلمان که هرساله خودرو‌های اصلاح‌شده و ارتقاء یافته در آن به نمایش گذاشته می‌شود) از بسته جدید خود برای پورشه Panamera Turbo S E-Hybrid رونمایی کرده‌ است.

پورشه توربو S E هیبریدی (ترکیبی) در سال 2013 تولید شد و در واقع با اضافه شدن موتور الکترونیکی به مدل پایه این محصول شکل گرفت. این خودرو قابلیت استفاده از حالت تمام الکترونیکی، حالت تمام سوختی و حالت ترکیبی را دارد.

با ارائه بسته فوق مسئولان این شرکت می‌گویند قدرت خروجی پورشه هیبریدی از حالت استاندارد 671 اسب‌بخار به 759 اسب‌بخار و گشتاور از 850 نیوتون-متر به 980 نیوتون-متر ارتقاء یافته است. همچنین با تنظیمات انجام شده روی موتور، Panamera هیبریدی صفر تا صد را در 3.2 ثانیه طی‌ می‌کند (0.2 ثانیه زودتر از حالت استاندارد) و حداکثر سرعت آن از 310 کیلومتر در ساعت به 316 کیلومتر در ساعت ارتقاء یافته است.

همچنین بسته‌ Grand GT شرکت TechArt برای پورشه Panamera شامل هود فیبرکربن، آرک‌های بلند برای چرخ، گارد کناری کنترل شده و چرخ‌های عریض‌تر است. در عقب خودرو مکان بازتاب‌دهنده (شب‌رنگ هشدار) تغییر کرده و دیفیوزر نمای حجیم‌تری دارد. رینگ 22 اینچی با چندین پره طراحی شده است و علاوه بر Panamera برای مدل Cayenne هم مناسب است. از دیگر تغییرات اعمال شده می‌توان به اگزوز اشاره کرد که دارای چهار خروجی از جنس تیتانیوم و جک‌های فیبرکربنی است و صدای عمیق‌ و قدرتمندی‌ را تولید می‌کند.

داخل اتاق، دوخت‌های رنگی هماهنگ با ظاهر بیرونی خودرو، ظاهری جذاب به آن بخشیده‌ است. با فرمان اسپرت و سوئیچ سبز فسفری، محافظ درب و پدال آلمینیومی احتمالا فراموش خواهید کرد که پشت فرمان یک خودرو هیبریدی نشسته‌اید.

تصاویر این خودرو در ادامه قابل مشاهده است:اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

9038085_175

9038086_969

آیا این خبر مفید بود؟