کدخبر: 387922 ارسال پرینت 18

رکنا: شرکت خودروسازی ولوو قصد دارد به صورت شخصی و فردی محصولاتش را معرفی کند.

ولوو عدم حضور خود در نمایشگاه‌های معتبر خودرویی را پررنگ‌تر خواهد کرد زیرا سوئدی‌ها به تازگی اعلام کرده‌اند دیگر برنامه‌ای برای شرکت در نمایشگاه خودروی ژنو 2019 ندارند. آن‌ها بجای حضور در این رویداد خودرویی، مراسم شخصی خاصی را برای معرفی محصولات جدید برگزار خواهند کرد.

معاون بخش استراتژی و برنامه‌ریزی ولوو می‌گوید:

تغییرات پیش روی صنعت خودرو فرصت‌های جدیدی برای محصولات ولوو خلق کرده و همچنین روش‌های معرفی جدیدی برای محصولات فراهم کرده است. رویدادهای خودرویی سنتی دیگر تأثیر چندانی نداشته و ما باید ارتباطات خود را بر پایه گزینه‌های گوناگون پیام‌رسانی، زمان‌بندی و ماهیت تکنولوژی‌ها پایه‌ریزی کنیم.

به عنوان مثالی از رویدادهایی که ولوو برای معرفی محصولات جدید در نظر خواهد گرفت، سوئدی‌ها نسل جدید سدان S60 را این ماه در مراسم افتتاحیه کارخانه جدید چارلستون کارولینای جنوبی معرفی خواهند کرد. ولوو همچنین از هفته مد میلان برای معرفی XC40 جدید نیز استفاده کرده است.

S60 جدید با خانواده پیشرانه‌های درایو E و دو قوای محرکه هیبریدی یعنی پیشرانه T6 با قدرت 340 اسب بخار و پیشرانه T8 با خروجی 390 اسبی در دسترس خواهند بود. این خودرو از پیشرانه دیزلی استفاده نخواهد کرد و در همان تأسیسات چارلستون یاد شده تولید خواهد شد.

ولوو غیبت در نمایشگاه‌های خودرویی را از سال 2014 شروع کرده و در آن زمان اعلام کرد که تنها در رویدادهای مهم جهانی همچون ژنو، دیترویت و نمایشگاه‌های جایگزینی همچون شانگهای و پکن حضور خواهد یافت. این خودروساز سوئدی معتقد است رویدادهای معرفی محصولات جدید روش بهتری برای ارتباط با مشتریان است. از نظر رسانه‌ای، این انتخاب به معنی عدم همپوشانی محصولات جدید ولوو با دیگر محصولات خودروسازان می‌باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها