کدخبر: 380651 ارسال پرینت 32

رکنا: مک لارن 720S تصادف سهمگینی کرد.

پیام اصلی رانندگی روزمره این است: در جاده‌های عمومی با سرعت غیرمجاز حرکت نکنید. بارها و بارها رانندگانی را دیده‌ایم که با حرکات عجیب‌وغریب رانندگی کرده و نه تنها زندگی خود را به خطر می‌اندازند بلکه با جان سایر رانندگان و عابران نیز بازی می‌کنند. مک لارن 720S که اینجا مشاهده می‌کنید در صحرا تک و تنها بوده و به نظر می‌رسد تنها خودرویی است که تصادف Crash کرده و البته شاهد نتیجه‌ای وحشتناک هستیم.

ظاهراً این مک لارن پیش از توقف در نقطه پایانی به لاین مخالف رفته و تصادف سهمگینی داشته است. راننده تلاش داشته تا خودرو را کنترل کند اما خود فرمان و ترمزهای سرامیک کربنی از خودرو جدا شده‌اند.

مک لارن کاملاً از بین رفته است. به نظر می‌رسد این خودرو چندین بار چپ شده و بخش عقب آن کاملاً نابود شده و پانل‌های بدنه ناپدید شده‌اند. به نظر می‌رسد درب راننده آسیب زیادی نداده اما طرف دیگر اوضاع بدتری دارد. سقف نیز خراب شده و لولاهای درب‌ها نیز آسیب دیده است. به نظر می‌رسد سقف به داخل صندلی سرنشین فرو رفته و اگر سرنشینی در این بخش حضور داشته باشد اوضاع کاملاً مرگباری رقم خواهد خورد. همه‌جا پر از گردوغبار و خاک است. جلوی خودرو کمترین آسیب را نسبت به جاهای دیگر متحمل شده اما با توجه به آسیب کلی مشاهده شده هنوز هم وضعیت این بخش خوب نیست.

بنا به گزارش دریافتی، زمانی که پلیس Police فرا رسیده خودرو را بدون حضور سرنشینان یافته است. البته به نظر می‌رسد آن‌ها به بیمارستان محلی رفته و البته آسیب‌های جدی‌ای ندیده‌اند.

این تصادف می‌توانست خیلی بدتر از این‌ها باشد. اگر خودرو از دره سقوط Fall می‌کرد شاید اصلاً خودرو را نمی‌دیدیم. به همین دلیل است که بارها و بارها می‌گوییم سرعت مطمئنه را حفظ کنید. خطر همیشه در کمین است…

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها