کدخبر: 379415 ارسال پرینت 27

رکنا: رنو قصد دارد ون هایی تولید کند که فقط در استرالیا به فروش می رسد.

رنو سازنده برخی از بهترین خودروهای اسپورت بوده است. البته ون ترافیک در میان این خودروها جایی ندارد اما خب حداقل از نظر ظاهری می خواهد این‌گونه جلوه کند.

نسخه جدید و سفارشی این خودرو فرمولا ادیشن نام دارد و البته شباهت‌هایی بین این ون با فرمول 1 می‌بینیم. البته این ون مختص بازار Store استرالیا می‌باشد.

رنو ترافیک فرمولا ادیشن دارای سپر جلو، اطراف چراغ عقب و ریل درب همرنگ با بدنه می‌باشد. رینگ‌های 17 اینچی آلیاژی نیز مشکی بوده اما پوشش مرکزی آن‌ها زردرنگ است. عناصر روی جلوپنجره، اطراف مه شکن‌ها و خط جانبی نیز به رنگ زرد بوده اما نشان روی دماغه مشکی‌رنگ است. مدل سال 2018 این ون سفارشی دارای دیلایت های LED یکپارچه با سپر جلو می‌باشد.

اما بد نیست نگاهی هم به داخل این خودرو بیندازیم. پوشش یکپارچه تیره با تریم مشکی براق و کرومی در این بخش بکار رفته است. ترافیک فرمولا ادیشن دارای صندلی راننده گرم‌کن دار، صفحه‌نمایش 7 اینچی، کف‌پوش‌های سفارشی و… می‌باشد.

مدیر خودروهای تجاری رنو در استرالیا می‌گوید:

رنو ترافیک فرمولا ادیشن در سال 2017 بازخوردهای بسیار خوبی دریافت کرد و بنابراین ما فوراً با کمپانی به منظور عرضه مجدد این خودرو تماس گرفتیم. رنو ترافیک با رشد فروش مواجه بوده و اضافه شدن این نسخه سفارشی باعث تثبیت هرچه بیشتر جایگاه آن خواهد شد.

خریداران می‌توانند بین نسخه‌های کوتاه و بلند این خودرو یکی را انتخاب کنند. تنها 125 دستگاه از این خودرو با قیمت 41990 دلار استرالیا برای نسخه کوتاه و 43490 دلار استرالیا برای مدل طویل‌تر ساخته خواهد شد.هر دو نسخه از یک پیشرانه 1.6 لیتری توئین توربودیزل 140 اسب بخاری استفاده می‌کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها