کشف محموله قاچاق در آذربایجان غربی

به گزارش رکنا،  فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: ۲ هزار و ۶۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر طی فصل بهار امسال در این استان کشف و ۱۷۸ قاچاقچی نیز با تلاش ماموران در این مدت دستگیر شده اند.

سردار مسعود خرم‌نیا روز دوشنبه افزود: با توجه به اینکه آذربایجان‌غربی، مسیر ترانزیت مواد مخدر به اروپاست، قاچاقچیان مواد مخدر همواره این مسیر را برای ترانزیت این مواد به اروپا انتخاب می کنند و ماموران انتظامی نیز با همه توان در مقابل سوداگران مرگ می ایستند.

کشف ۲.۶ تن انواع مواد مخدر در آذربایجان‌غربی

وی با اشاره به دستگیری ۱۷۸ قاچاقچی مواد مخدر طی سال جاری اضافه کرد: در این مدت همچنین ۶۲۴ نفر توزیع و مصرف کننده در استان دستگیر شده است.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: در این رابطه همچنین ۵۳ دستگاه انواع خودرو سنگین و سبک و ۱۷ دستگاه موتورسیکلت که در امر قاچاق و توزیع مواد مخدر مورد استفاده قرار می گرفت، توقیف شده است.

سردار خرم‌نیا افزود: در این مدت، ۶۴۶ نفر معتاد متجاهر در آذربایجان غربی جمع آوری و ۸۰ نفر از آنان در کمپ های استان با رعایت پروتکل های بهداشتی نگهداری می شوند.

وی ادامه داد: طی سال جاری، یک هزار میلیارد ریال از نظر اقتصادی به بنیان قاچاقچیان ضربه وارد شده است.

مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری‌ها و بد اخلاقی‌های اجتماعی و کاهش تصادف‌ها از اولویت‌های پنج گانه انتظامی آذربایجان‌غربی در سال جاری است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟