خانه کشتی هشترود به سالن جدید انتقال می یابد

به گزارش رکنا، وی ضمن تبریک موفقیت های اخیر تیم های کشتی آزاد وفرنگی در مسابقات قهرمانی جهان گفت: با انعقاد قرادادی که روز یکشنبه در محل اداره کل ورزش وجوانان استان، بین بنده ومسئولین ورزش استان منعقد شد، ریاست هیات کشتی هشترود به بنده سپرده شد. با توجه به اینکه ورزش کشتی یکی از پر طرفدارترین ورزشهایی که در شهرستان هشترود علاقمندان مخصوص به خود را دارد .در اولین وهله کاری خودم

برای آسایش وآرامش ورزشکاران عزیز محل این هیات را عوض نموده وهیات کشتی به سالن جدید انتقال یافت، تا ورزشکاران واولیای گرامی از بابت محل وورزش در زمان کرونا  نگرانی نداشته باشند. وانشالله با واکسیناسیونی که در سطح کشور ومنطقه هشترود هم انجام شده است از بابت شیوع کرونا هم نگرانی وجود ندارد.ولی ما طبق دستور ستاد کرونا سعی خواهیم کرد که کلیه دستورات وشیوه نامه های بهداشتی را هم در سالن جدید رعایت نماییم.تا مشکلی برای ورزشکاران عزیز پیش نیاید.

کریمی ضمن تشکر از کلیه مسئولین ورزشی شهرستان واستان از عموم مردم ورزش کار وورزش دوست خواست که با ثبت نام در این ورزش وتشویق نونهالان ونوجوانان وجوانان به ورزش کشتی نیز گفت:

 با تمهیدات خاصی  که دراین باره در  نظر گرفته شده است انشالله در آینده نه چندان دور  شاهد درخشش و موفقیت های ورزشکاران هشترودی در کلیه رشته ها خصوصا کشتی این ورزش پر طرفدار خواهیم بود.

آیا این خبر مفید بود؟