رقیه زارعی با صدور پیامی فرارسیدن روز شوراها وشهرداری ها را تبریک گفت

به گزارش رکنا در این پیام آمده است، چهاردهم تیرماه با هدف آشنایی هر چه بیشتر افراد جامعه و شهروندان با خدمات شهرداریها و دهیاریها، ایجاد همدلی و همیاری و همکاری بیشتر مردم و نهاد مدیریت روستایی و شهری و نیز به منظور ایجاد فرصتی مغتنم برای تکریم و پاسداشت خدمات و زحمات ارزشمند آنها، روز شهرداری و دهیاری نامیده شده است.

بدون تردید نامگذاری یک روز در تقویم کشوری بدین نام، نشاندهنده شان، منزلت و نیز جایگاه ویژه شهردار و دهیار در حوزه مدیریت شهری و روستایی، ایجاد محیط امن و توام با آرامش برای شهروندان به واسطه خدمات مطلوب و بی منت است .

اینجانب به رسم وظیفه و قدردانی، این روز را خدمت شهرداران محترم و تمامی دهیاران عزیز و زحمتکش بخش مرکزی که با خلوص نیت به منظور حل مشکلات شهرها و روستاها و ارائه خدمات مطلوب تر به مردم و در راستای توسعه و تعالی دیارمان تلاش می کنند، تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از خدمات خالصانه و شبانه روزی این عزیزان نهایت تقدیر و تشکر را دارم .

از درگاه خداوند متعال سلامتی، سرافرازی، سربلندی و توفیقات روزافزون این عزیزان و خانواده ی گرامیشان را مسئلت می نمایم.

امیدوارم همه بتوانیم با همکاری و هماهنگی با مدیریت درست در مسیر کاهش و رفع مشکلات جهت نیل به اهداف ارزشمند این نهاد خدمتگزار و خدمات رسانی مطلوب و مناسب به روستائیان عزیز و عمران و آبادانی بیشتر شهرها و روستاهای دیارمان تلاش نماییم

آیا این خبر مفید بود؟