مشارکت در انتخابات وظیفه کلیه آحاد جامعه است

به گزارش رکنا وی با اشاره به اینکه انتخابات، فقط انتخاب یک انسان از میان گروهی هم‌شکل از انسان‌ها نیست، اظهار داشت: مردم باید نسبت به انتخابات بی تفاوت نبوده و عملکرد و اظهارات همه کاندیدا‌ها را زیر نظر داشته و از میان آن‌ها اصلح‌ترین و کارآمدترین افراد را انتخاب کنند.

این مقام سیاسی با اشاره به اینکه دشمنان در تلاش هستند نگذارند تا مردم در انتخابات شرکت کنند نیز گفت:مردم باید با شرکت در انتخابات نقشه دشمنان را نقش بر آب نمایند وبا شرکت خود در پای صندوق های رای مشت محکمی به دهان یاوه گویان ودر راس آن آمریکای جنایتکار وایادی استکبار یش بزنند.

کلیدی ملت ایران در دفع این همه توطئه و دسیسه دشمنان و رمز موفقیت و پیروزی ملت ایران در مقابل این همه دشمنی را ولایتمداری و بصیرت دینی و سیاسی آنان دانست وخاطر نشان کرد:اگر مردم بصیرت داشته باشند می توانند در مقابل کلیه دسیسه ها وحیله های دشمنان ایستادگی نمایند .

سرهنگ ابراهیم پور متذکر شد: به فرموده مقام معظم ر هبری دشمنان از شرکت مردم در انتخابات بیشتر از موشک ایران می ترسند وباید مردم ایران اسلامی هر کدام با یک رای خود موشکی باشند برای نابودی دشمنان دین وقران و با مشارکت خود در انتخابات کاخ ستمگران را با آرای خود نابود سازند.وباعث شادی قلب امام زمان (عج) باشند.

این مسئول سیاسی سپاه عاشورا در آخر تاکید کرد:ما باید به فرمایش مقام معظم رهبری عمل نموده وبا شرکت خود در انتخابات دشمنان ایران اسلامی را مایوس نماییم و با گوش دادن به فرمان رهبر معظم انقلاب از رهنمودهای ایشان استفاده کنیم و در انتخاب فرد اصلح بکوشیم.

ابراهیم پور عنوان کرد؛مردم ایران اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون همیشه در تمامی مقاطع پشت انقلاب و نظام بودند و در هر صحنه‌ای از نظام و انقلاب اسلامی خود پشتیبانی کردند.وهمیشه پیروزی هم به حول وقوه الهی اذان مردم ایران شده است وبه کوری دیده دشمنان در انتخابات ۲۸ خرداد ماه نیز با مشارکت خود پیروز میدان خواهند بود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟