تبریک  رئیس دانشگاه پیام نورمرکز هشترود برای گرامی داشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری

به گزارش رکنا، دکتر شیرازی رئیس دانشگاه پیام نورمرکز هشترود با صدور پیامی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری فرا رسیدن هفته بزرگداشت مقام و منزلت معلم را به اساتید و فرهنگیان منطقه هشترود تبریک گفت. در متن پیام وی چنین آمده است.

معلمی از ممتازترین زمینه‌های خدمت‌رسانی و نقش آفرینی در شکوفایی و سرآمدی جامعه است. معلم پرورنده نسل آینده و برآورنده سیادت و پیشگامی امروز و فرداست.

واژه‌هایی چون مهر، ایثار، درس‌آموزی، معرفت‌اندوزی و کمال‌جویی همراهان همیشگی واژه معلم‌اند و برای همین است که همیشه در چشم مردمان در همه فرهنگ‌ها عزیز و بزرگ شمرده می‌شوند.

بدینوسیله با تبریک این مناسبت مبارک و با گرامی‌داشت یاد و مقام استاد شهید مطهری، سلامت و سعادتمندی آحاد دانشگاهیان، اساتید گرانقدر دانشگاه، به ویژه اساتید و مدرسان پرتلاش دانشگاه پیام نورمرکز هشترود را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

انشاءالله این مرکز علمی در سایه وفاق و همدلی و با پشتکار و تکاپویی مضاعف در همه زمینه‌های علمی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و... موفق‌تر و پرشتاب‌تر از گذشته به سوی افق روشن آینده گام بردارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟